Gainer Tavsiyeleriniz Kullananlar Bakabilirmi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve turks00 tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    gainer tavsiyesinde bulunurmusunuz kilo almak için boy 1.78 kilo 61 günde 3 öğün yemek öğün aralarıda muz elma çikolata atıştırıyorum gaineri takviye olarak kullanacağım lütfen yemek ye felan demeyin yeterince yiyorum sizce hangi gainer alayım max 150 tl olabilir kesin sonuç alabileceğim olmalı amacım 65 kilo olmak yani 4 kilo şuanda kullanıpda tavsiyede bulunabilecekler varmı

https://www.supplementler.com/shop/Kilo-Aldiricilar/ALLSTARS-Volu-Tech-1280-gr.html

https://www.supplementler.com/shop/Kilo-Aldiricilar/ALL-STARS-Gain-Plex-1500-Gr.html

1. gainer fiyatı pahalı olduğu halde karbonhidrat miktarı düşük neden öyle sizce 2. sini alsam 1 ayda 4 kilo alabilirmiyim yada sizin tavsiyeleriniz varmı herkeze şimdiden teşekkürler...

2. ercan54

ercan54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba .
    arkadasim kilo boy ne zamandir body yapiyorsun vs.. ayrintili yazarsan arkaslar yardimci olacaktir .. ve şunu soyliyim başlar başlamaz gainer pek fayda etmez . ürunler hakkinda gainer bölümunden bilgi edinebilirsin.

3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    turks00 bunu beğendi.
  4. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    düzenli yapamıyorum şuanda günde 1-2 saat civarı ama hergün değil haftada 1-2 gün

5. ercan54

ercan54 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    hmm . pek faydasi olcagini sanmiyorum ozaman :/
    düzenli bir sekilde antreman ve beslenme+gianer ile daha iyi sonuç alabilirsin .

turks00 bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmene karbonhidrat ağırlıklı bir şeyler ekle ayrıca gainer alırken karbonhidrat'ı hesapla atıyorum 1 porsiyon alacağın gainerda 40 kh varsa bunu 4 ile çarp 160 kalori eder yani pek iyi bir kalori değil.
    Süt ile kullanırsan kalori oranı epey artacak ama yağlanarak kilo alıcaksın.

7. turks00

turks00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler başka tavsiyeleri olan varmı

8. emregoksu_91

emregoksu_91 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bsn - True Mass , Cytosport - Cytogainer , Optimum - Serious Mass. Bu üç ürünüde kullandim en cok verim aldğım Cytogainer oldu ancak bu ürün henüz Türkiye'de pek bilinmemekte ve getirilmemekte şu anda.O yüzden ilk olarak Bsn-True Mass'ı denemelisin.Kesinlikle öneririm hem tad hem etki konusunda doğru kullanıldığı takdirde mükemmele varan sonuclar alacağından emin olabilirsin.Saygılar

Sayfayı Paylaş