Gainer Sizce Hangisi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Katre-i Matem tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Sizce Hangi Gainer?

1. BSN True Mass

36,5%
  2. Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer

13,5%
  3. Weider

15,4%
  4. Twinlab Gainers Fuel Pro

11,5%
  5. Diğer... (Belirtiniz)

23,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Katre-i Matem

Katre-i Matem Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi akşamlar dilerim.

Araştırdığım bir kaç ürün vardı.

Ancak bazı ürünleri temin etmek oldukça zor.

BSN True Mass, Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer ve de Weider bu 3 marka arasında seçim yapmayı düşünüyorum.

Çalışma yaptığım salonda Twinlab Gainers Fuel Pro isimli ürün satılıyor.

Açıkçası bu ürün hakkında pek bir bilgim yok.

Bahsettiğim ürünler ve Twinlab Gainers Fuel Pro ürünü hakkında genel bir değerlendirme yapmanızı istiyorum.

İlk olarak Twinlab Gainers Fuel Pro ile başlayıp daha sonra temin ettiğim diğer ürünlerden biriyle veya sizlerin tavsiye edebileceği bir ürünle devam etsem iyi olabilir diye düşünüyorum.(Ya da Twinlab Gainers Fuel Pro işimi görebilir?)

Twinlab Gainers Fuel Pro bu ürün hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum genel anlamda.(Boşuna para vermiş olur muyum?)

Kısaca bu ürünler hakkında genel bir değerlendirme yapmanızı, sizlerin tavsiye edebileceği ürünleri(gainer) öğrenmek istiyorum.

Saygılar...

Son düzenleme: 29 Ekim 2009
  2. sayter

sayter Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    anladğm kdryla kilo alımı içn soruyosn...ben ultmiate massive gainer kullanan biri olarak onla başlamanı tavsiye edeblrm....çikolatalısını kullanıyorm suyla içildğinde rahat bir içimi var, mikserle gzl oluyo...bence 2kg olanı dene, faydasını görüceksn fakat gzl bir yeme programıyla...daha sonra da internetten optimum serious mass almanı öneririm...ben de onu alıcam, diğer gainerlardan farkı içinde çok önemli olan creatin ve glutamin bulunması...iyi çalışmalar bench_O

Katre-i Matem bunu beğendi.
  3. Katre-i Matem

Katre-i Matem Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkür ederim.
    Twinlab Gainers Fuel Pro bu ürünle kıyasladığımda pek bir fark yok gibi.
    Hatta Twinlab Gainers Fuel Pro bu üründe Creatine(as Creatine Monohydrate) 1000mg Glutamine 250mg mevcut.
    Acaba diyorum ilk ay bu ürünü mü kullansam?
    Daha sonra duruma göre değişikliğe giderim.

4. sayter

sayter Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

gainerlar bölümünden kullanıcı yorumlarını incele derim...eğer kullananların olumlu düşünceleri varsa deneyebilrsn

Katre-i Matem bunu beğendi.
  5. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  6. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Ben kullanmadım ama kulalnan arkadaslarım var ve güzel sonuclar aldılar ve memnun kaldırlar Ultimate nutrition - Iso mass extreme gainer bunu da arastr

7. mehmet gokhan

mehmet gokhan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    20 gun evvel bıtırdıgım optimum serious mass ten çok memnundum arkadaslar rahatlıkla alabılısınız ayrıcana prolab ın gainer ı da çok iiidr unutmadan optimumun yurtdsnda pro complex gainerı wardır bulabılırsenız kacırmayın..

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ben de ON serious' tan çok memnun kaldım. Ama başka Gainerları da denemek istiyorum.

Hardline Progainer ve Universal Gainfast dışında hangi gainerlar iyidir?

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ON seriouss massin pek bir farkliligi/özelligi yoktur.
    BSN Truemass, MuscleTech Masstech veya Ultimate Nutrition Iso Mass Extreme Gainer cok güzel ürünlerdir.

10. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    true massi şu an kullanıyorum.
    kullanmaya başlayalı 12 gün oldu. bu 12 günlük sürede 69 dan 71.5 a çıktım ve yağlandırmadan kas aldırdı.tadıda çok güzel kilo aldırıcı diyorsan true mass al derim.

11. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    vay be 12 günde 2 kilo kas sendeki arnold genetiği olmalı. bu hızla 1 seneye Mr.Olympia yarışmasında görürüz seni hadi hayırlısı.

12. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    "Yağlanmadan kas aldım" veya "sadece kas aldım" denmesine acaip takığım şahsen..Nerden anlıyosunuz hiç yağlanmadığınızı yada aldığınızn hepsinin kas olduğunu?2 kilonun kas mı yağmı olduğunu anlamak pek kolay bişi değil kanımca e bide vücudun tuttuğu su fln var neyse gainer konusuna gelince bnm tavsiyem hiçbi ek gıda ürününü tek kullanmamaktır eğer kullanılcaksa bişilerle kombine edilmeli ilk tavsiyem budur gainerlarında çoğunun içeriği benzerdir çok büyük farklar yok aralarında çok dandik bi markaya kaçmadan fiyat/performans oranına göre bi marka tercih etmelisin kanımca buda on serious olabilir..

13. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    yağlandırmadan kilo aldırdı yazıcaktım gene aynı manaya çıkıcak zatende.
    özetle yağlandırmadan demekle kastım vucutla gözle görülür bi yağ artışı olmadı daha çok vucuda yayıldı. normalde weight gainerlerde kilo alınca göbek yağlanır bunu çoğu kişide yaşamıştır.belkide bodynın yanında düzenli 2 gün yüzmem bunu engelledi onu bilemem. ama true massin işe yaradığı bi gerçek.

mertakb nikli kardeş alaycı ifadelerle kafa bulmaya çalışıyorsan yanlış yapıyorsun.çok mesaj yazmaya ödül veriyorlarsa yakında alırsın bi ödül.heralde lise'de edebiyat dersinde hiciv 'leri işliyorsunuz.Çok etkilenmişsin.

Bilimsel bi ölçüm yaptırmadım.Aynaya baktığımda bel çevresinde bi yağlanma artışı pek göremediğim için öyle yazdım.

14. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    birincisi ben senin kardeşin falan değilim sadece nickimle seslen ikincisi çok mesaj yazma heveslisi olsam Nisan ayından bu yana 1000 mesajı çoktan aşardım üçüncüsü liseyi bitireli oldu biraz,yanlış yapıp yapmayacağımıda sana sormıyacağım bunuda bilesin son olarakda seninle ilgili bu son mesajım ortamı pek germek istemiyorum zira ortamın(başlık) sahibi ben değilim konuyu açana ayıp olur.

Son düzenleme: 4 Şubat 2010
  15. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    evet bence de konuyu açana ayıp oluyor ama senin ilk mesajının uslubunu hiç beğenmedim.benimde son mesajım olucak bu; sen benim kardeşim değilsen bende dolaylı ifadelerle kafa bulucağın insan değilim aramızda samimiyet yoksa benle böyle kafa bulamazsın.bu samimiyeti görünce kardeş yazdım.İlk mesajındaki ifadeyi güzel bi uslupla yazsaydın inan bana benimde mesajım gayet ılımlı olucaktı.

16. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    prolab n-large2 yide bir incele derim.

17. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri: