gainer seçimi yardım acil !!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zeria tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zeria

zeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Beyler merhaba. Kullananlardan yada kullananı tanıyanlardan test edilmiş onaylanmış bi tercih rica edicem.
    Olumlu olumsuz sebeplerinizide rica edicem.

1)Optimum Serius Mass

2) Hardline Progainer

Fiyat Performans, aylık kaç kutu /kilo, olumsuz ve olumlu yanları, toz hap arasındaki fark nedenlerinizide rica edicem.

Lütfen reklam amaçlı değilde, yardımcı olacak şeyler söyleyiniz

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Ben pro gaineri 1 ay kullandim.Kutuda belirtilen miktardan daha az kullanmama ragmen 7 kilo aldim.(Beslenmem de iyiydi)

3. zeria

zeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    7 kilo benim için tatmin edici.hele ki 1 ayda.

4. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Yalniz her ay bu sekilde olmaz.Benim onerim ayda 4 er kilo alarak ilerlemen.Hem yağlanmayi azaltmış olursun

5. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Kilo aldırıcı kullanmanın anlamı yoktur. Hardline ise hataların en büyüğü olabilir. Bu sporla uğraşanlar az yada çok bilirler, doğru beslenme yoksa kilo da olmaz. 1000 kalori gainer ile 10 tl ediyorsa aynı fiyata normal olarak ta beslenilebilir.

6. zeria

zeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hardline neden hata olabilir?

7. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam bence ilkten gainer alma kendi beslenme programını oluştur.Günlük kalori ihtiyacının 300-400 kalori üstüne çık kilo almaya başlayacaksın zaten.Ha ilerde protein olarak yetersiz beslenir whey protein alırsın daha yararlı olur senin için

8. zeria

zeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam pek beceremiyorum yemek yemeği. Ama spor yapınca zorlıyorum. İştahsızım normalde ama yemek yemeğe alışınca çok yiyorm. Gainerla beraber motivede olurum diye düşünüyorum. Hadi içiyim hadi yiyim hop idmanımı yapmadan içiyim idmanı yapiyim falan bana motive olur

9. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    hocam yani tam bir beslenmenizi oturtamazsanız gainerinda bir fayda getirmeyeceği kanaatindeyim.Bu sporu yapan çoğu insanın iştahı felaket bir şekilde açılır.Bu sporda anlayacağınız yemek yemekten başka çare yok ha ama protein ihtiyacımı hergün tam olarak karşılayamıyorum derseniz ilerde whey protein alırsınız.Gainerin içindeki karbonhidratın yüzde 70 i şeker yani ha 1 su bardağı toz şeker yemişin ha gainer kullanmışsın :D.Motivasyon elbet çok önemli ama paranın çöpe gitmemesi daha önemli ama tabi karar sizin bu benim görüşüm sadece :D.Bide günlük ortalama beslenmenizi yazarsanız dahada çok yardımcı olabiliriz :)

10. zeria

zeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sabahları 3-4 tüm haşlanmış yumurta. Biraz kaşar, az ekmek, biraz peynir zeytin.
    Öglen popeyes, burger king, köfteci hangisine denk gelirsem, gün içerisinde canım çektikçe ufak tefek atıştırmalıklar, kola banko içiyorum.
    Akşamda Allah ne verdiyse yiyorm. Genelde makarna pilav grubundan birisi mutlaka oluyor. Salata, sulu yemek şeklinde. Ama yemeği idmandan sonra yatmadan önce yiyorm ben. İdmanıda akşam 10da yapıp yemeği 1.5-2 saat sonra yiyorum.gainer alırsam (ki hardline 5kg sipariş verdim) gün içinde ara ögün niyetine içerim. Hemde akşamki yorgunluğa kim spor yapcak triplerime çare olur. Hergün tartılıyorm kilomu takıntı yaptım. Bi ara 60 oldum sevindim hırslandım. Şimdi 59 oldum soğudum. Abartıyorm biliyorum ama elimde değil

11. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    hocam bu beslenme ile sağlıklı bir şekilde kilo almanız mümkün deil öğlen popeyes mcdonalds felan bunları ilk hayatınızdan çıkarın bence kolayı felan unutun zaten.Bence ilk bi beslenmenizi düzenleyin ondan sonra gaineri kullanmayı düşünün derim ama sipariş verdiyseniz yapacak bir şeyimiz yok zaten.Ama çok bir faydası olmayabilir bu beslenme ile.

12. zeria

zeria Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Siz nereyi düzeltmeyi öneriyosnz peki ? İşim gereği mobil çalışıyorum ve yemek ücretim ticked karta yatıyor. Esnaf lokantası vb ev yemekleri yapan yerleri ve ticked olanı bulmam %5-10 malesef. Mecburen fast food yiyorum. Buldukta tabiki gidiyorum ama bulamayınca malesefki öyle oluyor. Sabah kahvaltısındada zaten zor uyanıyorm onunda etkisiyle az yiyebiliyorum.

13. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam iş yerinize yemeğinizi götürebilirseniz çok daha faydalı olur düşüncesindeyim pilav-tavuk gibisinden 1 gün öncesinden hazırlayıp götürün mesela.Bu sayede sağlıklı kilo alabilirsiniz ayrıca.Ticket kartınıza yüklenen para yanmıyorsa ilerde zorda kaldığınızda esnaf lokantasında vs.gibi yerde yemek yiyebilirsiniz.Yada 10 lira esnaf lokantasına verin en azından kaliteli beslenmiş olursunuz.

Sayfayı Paylaş