Gainer seçerken neye göre karar vermeliyim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve In_Flames tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Gainer elinde varsa bekletmene gerek yok bakarsın son kullanma tarihi vs. geçer çöp olmasın,
    1 servis yerine o karışımın içine 1-2 çorba kaşığı gainer tozunu atabılırsın, mesela 2 muz yerine 1 muz, üstünede 1 tatlı kaşığı gainer gibi.
    Benim anlatmak istediğim gainere bağlı kalmaman, tek başına gainer düzgün kg aldırmaz, ama bunu sen muzla sütle, fıstık ezmesi vs. desteklersen o zaman yararını görürsün, kaloriyi
    iyi ayarlaman kaydı ile. Gereğinden fazla alırsan yağlanırsın ama bu saadece yağ olarak kg alıcağın anlamına gelmiyor. Yani her türlü büyür/gelişirsin.

2. lampard

lampard Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle katılıyorum karbonhidrat her şekilde halledilir peki whey takviyesi kaçıncı ayda gerekli sizce? 3.ayımı tamamlamak üzereyim antrenmandan sonra kana hızlı karışacak bşy bulamyrm genelde kefir içiyorum pek Bi eksikliğini hissetmedim ama whey alsam daha hızlı gelişeceğim belki
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Haziran 2014 ---
    kesinlikle katılıyorum karbonhidrat her şekilde halledilir peki whey takviyesi kaçıncı ayda gerekli sizce? 3.ayımı tamamlamak üzereyim antrenmandan sonra kana hızlı karışacak bşy bulamyrm genelde kefir içiyorum pek Bi eksikliğini hissetmedim ama whey alsam daha hızlı gelişeceğim belki

Sayfayı Paylaş