gainer , protein veya amino önerisi lütfen yardim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve akinfeev tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akinfeev

akinfeev Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaslar daha önce spor yapmisligim var fakat bıraktım . ama şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum beslenmemede dikkat edicem boy 170 kilo 61 kilo almak için gainer alicam fakat onun yanina amino mu alsam kararsizim . lütfen bana uygun fiyatlarda ilk baslangic ayi için gainer ve yanindada amino yada protein önerisi yaparsaniz çok çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler :)

2. casanova333

casanova333 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş bende 60 kilo attım 7 aydır yapıyorum vg. 55 kilo ile başladım şimdi 62 kiloyum can simidi olayı var. :D Protein kullanmadım şimdiye kadar pazartesi Supplementler.com - Türkiye'nin Fitness Mağazası dan
    OPTIMUM GOLD STANDARD WHEY 2273 GR
    BSN SYNTHA-6 2270
    aldım bsn Kompleks Protein sabah kalkınca yağsız sütle alacam spora gitmeden 1 saat önce su ile. Whey i de spordan sonra hemen su ile yapacam.
    Bsn karbo oranı yüksek bir protein karışımı kullananlar hacim ve kilo aldıklarını söylüyorlar. Benim de boy 172 kilo 62.

3. akinfeev

akinfeev Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    eyvallah dostum

yok mu başka öneri vericek olan ??

4. sarsilmaz0721

sarsilmaz0721 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Gainer kullan kardes. Hardline Pro gainer ben kullandım faydasını gördüm zaten forumda ilgili konu mevcut basarılar.

5. akinfeev

akinfeev Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    all star in gain plex i ve yanindada optimumun standard gold whey ile creatinini kullanmayi düsünüyorm

Sayfayı Paylaş