Gainer&protein tozu&amino Yardımınız gerek

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve _Fabregas_ tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    18 yaşında 69.800 kiloda 1.80 boyda biriyim bu sporda 5. ayıma girdim Optimum %100 gold ve optimum amino 2222 kullanmaktayım hocam gainer kullanabileceğimi söyledi fakat gainer kullanırsam bu sefer protein eksikliği yaşıyacağım optimum 1 2 haftaya biter elimde 150 tl param var sizce Weider Giant Mega Mass 2000 kullanıp proteini besinlerdenmi karşılamayamı bakayım yoksa elimdeki parayla yine optimuma devammı edeyim acıkcası optimumdan pek bir yarar göremedim bu konuda acil yardımlarınıza ihtiyacım var teşekür ediyorum şimdiden buyrun buda ben:

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/3-5-ay-d-zensiz-t20425.html

2. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu kombine nasıl sizce:? Universal gainfast 3001 ,Universal animal nitro,Optimum whey gold?

3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    dostum sana önce şunu sorayım amacın kilo almak mı yağsız kas almak mı yani kilo alıp sonra kas yaparım diyorsan yok öyle birşey. yağsız kilo almak yani kas oluşturmak en güzeli. sen hem kilom artsın hem kaslı olayım diyorsan ki bence o boyuna göre resimlerin çok zayıf. 150 ytl bu dediklerini alamazsın ama sana şunu önerebilirim. gainer yerine mega mass al tavsiyem weider giant mega mass kaç kilo alacağını sana bırakıyorum maddi durumuna bağlı. animal nitro kullanmanı tavsiye etmem o ileri seviye sporcular içindir. nitro kullanmayı neden istiyorsun? optimum whey gold çok iyidir. ayrıca weider cfm whey de kullanabilirsin çok kalitelidir o da. sen bi 300 ü gözden cıkar bence :)

4. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle yorumunuz için Teşekürler ben yine amino&protein kombinasyonuyla devam edicem Optimum gold&universal amino 3001 zaten 1 ay sonra büyük ihtimal amerika yolcusuyum orda artık daha iyi şartlarda yapabileceğimi umuyorum 1 ay idare etsin bunlar yeter :)

5. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    eğer amerikaya gidiyorsan bütün ürünlerini weider al tam olsun :) weider 2200 amino ve weider premium whey pro mükemmel ürünler. weiderin kalitesini hiç birine değişmem :D ayrıca üstüne birde animal serisinden kombine çektin mi yemede yanında yat yinede kas hacmin artar :D

_Fabregas_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş