Gainer mi kullanmalıyım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sosunaverenso tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar 1 yıldır bu sporu yapıyorum, gelişim oldu ve durumdan memnumum ancak sanki artık kaslarım buyumuyor gibi yag oranım %20, hergun proteini hesaplaya hesaplaya gerektiğince alıyorum ama karbonhidratları önemsemiyorum acıkcası.. Sorun bu mu ben ve benim gibiler Gainer kullansak ne olur ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Ekto isen hacim sorunun varsa karbonhidrat olmazsa olmaz arkadasim ben seriou mas kullaniyorum gainer proteine gore daha pahali ama protein tozu gainer ve guzel beslenme ile birlikte hacim alacagina inaniyorumn

3. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Gainer kullanmak demek yok yere bolca para vermek ve üstüne bol bol şeker almak demek. O kadar ucuz kopmleks karbo kaynağı varken gainer çok anlamsız.

doxux ve ABEKAYNANA bunu beğendi.
  4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
  5. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Ya gainer al bitane icerigine bak oldumu amino asiltten vitaminine besleyici hersey var bi porsiyonda 1250 cal allaha skina yapmayin gereksiz demeyin abi durumu olana cok faydali '' durumu olana ''

6. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Tabii gereksiz demek aşırı derecede saçma. 1250 cal şaka değil. Dediğin gibi durumu olana çok faydalı bir ürün.

7. Melikecik

Melikecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar reductili duyan var mi aranizda nasil bir haptir kullanmak istiyorum ama korkuyorum soyleyebileceginiz bisey var mi?

8. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Yazmadan geçemedim. Gainer dediğiniz ürünün fiyatı belli, yani 'durumu olana' lafı komik olmuş. Verdiği kaloriler de yüksek şeker katkısından dolayı yağlanmak için birebir. Doğru, kilo aldırır güzel bi göbek yapar.

9. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Ham maddedi ne bu gainer neyden uretilir ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. Melikecik

Melikecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar reductil kullanmak istiyorum bir bildiginiz var reductil hakkinda?

11. Melikecik

Melikecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama eczanelerde sordum satilmiyor bana da bir arkadasim tavsiye etti yaklasik 5 sene once kullanmis ve faydasini gormus simdi ben bulamazsam nerden satin alacagim bilmiyorum.:(
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Kasım 2013 ---
    Burdan gir bak acomplia-reductil.net cok guvenlir bir site canli sohbet odalari var orda sormak istedigin sorulari sorabiliyorsun. Karar verirsen de kolayca siparis verebilirsin. Kolay gelsin.

Son düzenleme: 26 Kasım 2013
  12. ultr4aslan

ultr4aslan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Benim size tavsiyem bulguru (karbonhidrat KALİTESİ emin olun gainerdaki karbonhidrattan daha yüksek) suda haşlayıp süzün, öğlen ve spor öncesi öğününüze yanında protein de alarak dahil edin (whey olabilir,yağsız et olabilir vs.)
    Gainer son çareniz olsun bence böyle daha sağlıklı gerisi sizin bileceğiniz iş ..

sosunaverenso bunu beğendi.
  13. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sitede ilaç reklamı yapmak serbest mi?

REDUCTİL SONU ÖLÜME KADAR GİDEBİLEN YAN ETKİLERİ OLAN VE BİRÇOK ÜLKEDE YASAKLANMIŞ BİR İLAÇTIR.

14. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim fiyati belli ? bu urunlerin porsiyonu 300-350 gram tahmini 8-9 porsiyon ? Yani haftada 2250 lik bi kutu biter aylik 4 kutu ? Oda ortalama gainer 120 -150 tl arasi aylik 600 lira yapar ?
    Ya supplementler duzgun kullanildigi takdirde zararsir ve saglikli urunlerdir gainer zararli felan deyip insanlari yanlis uonledirmeyin saglik bakanligi bunlari inceleyip onay veriyor ben bokrek hastasiyim kullandigim kaliteli supplementler protein tozlarinin normal besinler kadar zarari olmadi
    Ayrica 1250 cal ve icindekiler spor ve duzgun beslenme duzeniyle guzel kas insa eder lutfen bilip bilmeden arastirma yapmadan konusma kullancak arkadaslarada mani olma 54 kiloydim basladigimd 2 ay kullandim 61 kiloyum basladigimda yag oranim %12 suansa %9 sence yagve gobek mi yapiyor istersen fotomuda koyabilirim devamli gainer kullaniyorum
    Ayrica bu "takviye" yani elbette etin sutun bulgurun yerini tutmaz bu kesinlikle ek urundur

Son düzenleme: 26 Kasım 2013
  15. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ayda 4 kutu kullanıyorsan zaten diyecek sözüm yok , ilk defa duyuyorum çünkü.

Ben supplementler zararlı sağlığınızı kaybedersiniz vs. gibi birşey demedim, gainer daki şeker oranından bahsettim sadece. Ayrıca forumda pek çok mesajda ve yabancı sitelerde, youtube da vs. gainer ile ilgili ne kadar etkili olduğunu çok güzel açıklamalar var, basit bir aramayla bulunabilir.

Çevremde gainer kullanıp zerre fayda görmeyen pek çok kişi var, yani ben kullandım iyi, öbürü kullandı çok kötü vs. gibi genelleme yapılamaz. İçeriği ortada çünkü.

Takviyeler zaten adı üstünde doğal beslenme yetersiz kalıyorsa ' takviye ' olarak alınır, beslenmenin yerini tutmaz.

16. lazarangelovv

lazarangelovv Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar ben 1 buçuk yıldır bu sporla ilgileniyorum boyum 1.85 kilom 88 ve hacim olarak kendimi yetersiz görüyorum hergün 5 yumurtamı 2 saat sonra yulafımı ondan 2 saat sonra öğlen yemeğimi yarım kilo tavuğumu kuruyemişimi erişte pilav makarna vs karbonhidratımı muzumu elmamı eksik etmem fakat belli bir kırılma noktasımı denir ona her neyse ama artık hacim alamıyorum belkide besin çeşitliliğinden dir ama gainer almayı düşünüyorum çevremdekiler gerksiz diyor aama bence gerkli ve gainerları araştırdığımda tek servis 5 ölçek hatta daha fazla çok kararsızım universal gain fast düşünüyorum fakat hiç ekonomik deil kenime göre uyarlasam 5 yerine 2 ölçek alsam olurmu bu konuda bana yardım olurmusunz rica etsemm ?

17. ultr4aslan

ultr4aslan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    hareketleri değiştir programındaki ..makine yerine serbest ağırlığa önem ver değşimi görüceksin

18. lazarangelovv

lazarangelovv Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    bb.com dan sürekli farklı yazarların antremanlarını uyguluyorum 4 haftada bir bazı hareketleri 8 haftada bir de programın sistemini değiştiriyorum ama olmuyor benim amacım kasları kesmek değil onu mart ayında yapıcam en azından mart a kadar biraz daha kilo alsam cok iyi olucak aslında kilo almak zor değil ama sağlıklı şeylerden almak istoyrum yoksa giderm fast food abanırım gayet te kilo alırım ama aldığım kadar kolay olmaz gidişi

19. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    bb.com'un ana sitesindeki programlar genellikle supplement satışına yönelik oluyor, sonuçta sitenin aslı supplement satış sitesi. Ana sitedeki programlardansa forumlarında "workout programs" bölümündeki sabitlenmiş başlıklardaki programlar daha gerçekçi. Zaten forum ahalisi de sitedeki programları değil forumdaki programları önerirler her zaman.

Sayfayı Paylaş