Gainer kullanimi hakkinda

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RmznTR tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar 2 gun sonra BSN True Mass alicam fakat aklimda bir soru var buna gore almayi dusunuyorum.
    Bsn true mass in forumdaki konusunu yorumlariyla birlikte hepsini okudum fakat sonuc bulamadim.
    Sorum/sorunum şu:Ben bu urunu off gunlerimde de kullanacagim icin sabahlari da icicem ama sabah ise giderken zaten cok erken kalkiyorum ve fazla vaktim olmuyor aksam yatmadan tozu shakere dokup mikserle karistirsam sabaha kadar da oyle kalsa sabahta shakerin kendisinde hemen 1 dkda karistirip icsem sorun olur mu? Neden derseniz bu urunun kolay kolay cozunmedigini duydum bu yuzden sabah fazla zamanim olmadigi icin shakerla elimde fazla ugrasamam ve evdekileri uyandirmamam gerektigi icin de mikseri acamam.ayni durum antreman sonrasi icinde gecerli antremandan hemen sonra salonda mikser olmadigi icin evde mikserle karistirip antremandan sonra hemen 1 dk karistirinca tam cozunecegini dusunuyorum.
    sizce bunun hic bir eksi etkisi olur mu?

Derdimi tam anlatabilmek icin baya uzun uzun yazdim umarim anlamissinizdir :)

Not:Turkcemin kusuruna bakmayin telefondan giriyorum.

Sayfayı Paylaş