Gainer Kullanım Tavsiyesi !!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hackedbyhacker tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hackedbyhacker

hackedbyhacker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar forumu baya bi araştırdım bununla ilgili konular okudum fakat kendime göre net bir sonuç çıkaramadım. Şimdi Optimum serious mass 5kg'lık ürün aldım. Şimdi sorularım şunlar olucak yaşım 21 kilom 68 boyum 1.85 biraz zor kilo alan bir yapım var. Şimdi günlük beslenme düzenim sabah kahvaltımı 10 gibi öğle yemeğimi 2-3 gibi yiyorm saat 7 gibi biraz atıstırıp 8 de antrenmana gidiyorum anternmandan çıktıktanda 1 saat sonra tekrar yemek yiyorum sonrasındada abur cubur vs.
    Şimdi kafama takılan gainerı sabah kahvaltıdan yarım saat sonra ve antrenmandan 1 saat önce veya sonra içmeyi planlıyorum sizce en uygunu nasıl olur birde içinden çıkan büyük ölçek galiba 335GR ben günlük ne kadar kullanmalıyım deneyimli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

2. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    Bence sabah kahvaltini daha sağlam yapip gaineri öğle yemeğinden sonra 4-5 gibi alip diğer diğer olcegide antrenman sonrası alman daha iyi olacaktir çünkü 2-3 gibi yiyorsun ve 7-8 saat sonra yemek yiyiyorsun bu çok fazla bi ara hele bizim gibi ektolar için. Gaineri anttemandan hemen sonra iç 1 saat bekleme

3. hackedbyhacker

hackedbyhacker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki antrenmandan 1 saat sonra filanda yemek yiyordum 3.cü öğünümü antrenmandan hemen sonra içince tokluk hissi veripde yemek yiyemezsem diye düşündüm

4. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim ayni urunu kullandim duzenli ve gerektigi gibi duzgun beslenip kullanirsan harika sonuclar alacaksindir gelelim kullanima olcegi 335 gram dedigin gibi eger paran coksa bu urunu hakkini vererek kullanirsan 1 ay en fazla gidecegi soyle kullan ---
    kahvaltidan sonra ara ogun olarak 100 gram yatmadan once 100 gram spordan sonra 135 gram -- 1 porsiyonu tamamlamis olursun spora gitmedigin gunler 3 ogun al 100 er gramdan kolay gelsin tek ona baglamak dacma olur ama 2.250 lik urunle 1 ayda duzgun beslenme ve sporla 3 kilo aldim . 335 graminda 250 gram carb 1250 cal var fazlasiyla yetecektir sana yatmadan once sut ve suyla karistirip ic

Sayfayı Paylaş