gainer kullanımında sorun

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bgtaylanbg tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bgtaylanbg
    Offline

    bgtaylanbg Üye

    Katılım:
    25 Temmuz 2013
    Mesajlar:
    2
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar yaklaşık 15 gündür gainer kullanıyorum ve şu son 3 gündür karnıma bıcak saplanıyomuş gibi bi ağrı oluyo özellikle aksam gainer içtikten sonra :( .acaba gainerle alakası olabilirmi bunu daha önce yaşayan varmı? cok acil yardıma ihtiyacım var.bu arada dymatize kullanıyorum ve 5-6 gündür torbanın ağzı acık kalmış ondan kaynaklanan bişey olabilirmi
     
  2. Alp91
    Offline

    Alp91 Üye

    Katılım:
    21 Ocak 2011
    Mesajlar:
    32
    Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Kaç ölçek içiyorsun ne ile içiyorsun ne ara alıyorsun bunlarıda yazarsan daha iyi yardımcı olurlar. :)
     

Sayfayı Paylaş