Gainer kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sylvester tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar , yakında gainer kullanmaya başlıyacagım şuanda ön araştırma yapıyorum.Aklıma takılan bir kaç soru var araştırıp bulamadıgım.
    100gr gaineri 400 ml süt ile karıştırıp içiyormuşuz.Süt ile içildiginde daha iyi kilo alırsın gibi yorumlar gördüm.Ben su ile kullanıcagım kilo almamda düşüş yaratırmı ?
    Bir sorum daha olucak araştırırken 27 - 30 gün arasında tüketmelisiniz gibisinden yorumlar gordum.
    Ben 5 kg 7 kg civarında gainer almayı dusunuyorum ve bu bana 2-3 ay yetmeli ?

2. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    ben kendime 2.5kg aldım kullanıyorum ben günde 150-200 gram arası kullanıyorum benim gainer 2 hafta sonunda biter 5 kg lik alıcaksan sana 1 ay 7 kg lik alıcaksan 1.5 ay yeter...
    tabi bu günlük 150-200 gram toz alırsan geçerli 50 gram alırsan 5 ayda yeter sana kalmış bir şey...

3. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ben Pazartesi çarşamba cuma yani antreman günleri kullanıcam sadece günlük yani 3x300 gr falan şeklinde olucak haftada.Sen günlük 150 200 gramı su ilemi karıştırıp içiyorsun süt ilemi vede verim alıyormusun yani ne kadar süre kullanıp kaç kilo aldın

4. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    bu 3. günüm daha bir şey belli değil hafta sonu 150 gram aldım hafta içi 100-100 200 gram alıyorum sonuçları toz bitince yazarım...

5. REHBERMESUT

REHBERMESUT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Gainer yerine bsn snthya gibi karbonitrat orani yuksek bir protein tozu alsaniz daha iyi olur tabi size kalmis birsey. proteini yuksek bir gainerde alinabilir ben genelde kullanim talimatinda yazanin yarisi kadar sublement alirim

6. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Gainerleri hakkiyla kullanmadiktan sonra fazla bir verim bekleme..normal kilo almaya musaitsen zaten gainere ihtiyacin yok...yok kilo alma problemim var diyorsan 3kg 2 haftada bitiyor...ekonomik bir sey degil yani....doktor sana sabah aksam bu ilaci icicek diyor sen 1 tane iciyorsan randiman bekleyemessin buda ayni sey..ya hakkiyla kullan ya kullanma...bizzaat iki yontemide denedim..senin dedigin gibi 1kilo zor aldim..diger turlu 3kg 15 gunde bitti ama 3.5 kilo aldim

7. REHBERMESUT

REHBERMESUT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu da bir gorus tabi ben hizli alinan kilonun hizli verilecegi kanaatindeyim. Tabi her insanin farkli metobolizmasinim olduguda asikar. Deneyerek ogreniyoruz hepimiz .

8. REHBERMESUT

REHBERMESUT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Birde kilo almakta zorlanan tum arkadaslarin doktora gitmesini oneririm. Yillarca cok ugrasip kilo alamayan biri olarak gainer vs... almakta dahil, troid hormonlarimin normalinden cok calistigini ogrenerek ilac kullanmaya baslamamla kilo aldigimi belirtmeliyim.

9. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Bu sporu tapiyorsaniz vermessiniz..ben vermedim 10 ay once 62 su anda 74 boy 1.78 saygilar
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Eylül 2014 ---

10. farukaan

farukaan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum serıus mass aldım,geçen hafta başladım..Protein miktarı da yüksek bir gaıner..Fakat içinden çıkan ölçeği 334 gram alıyor bana oldukça fazla geldi,forumda kullananların yarım ölçek kullandığını okumuştum bende öyle kullanıyorum,Antreman biter bitmez soyunma odasında içiyorum,bir de gece yatarken içiyorum..Salonda suyla evde yatarken sütle karıştırıyorum tadı çok güzel gaz falanda yapmıyor.Tavsiye ederim..

11. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar , ben 7 kg almayı dusunuyorum 1-2 hafta içinde alıp baslıcam tavsiyelere hala açık konu :)

Sayfayı Paylaş