Gainer Kilo Alma Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve colddeathh tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. colddeathh

colddeathh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KAYSERİ
    Merhaba arkadaşlar boyum 1,82 kilom 67 4 aydır vücut geliştirme yapıyorum ilk başladığımda kilom 59 du ne bulursan yeme yöntemi ve düzenli spor ile 4 ayda 8 kilo almayı başardım ama ideal fit bir vücuda ulaşmam için 75-80 kilo olmam lazımmış bende düzenli beslenme ve gainer desteği ile bu hedefime ulaşmak istiyorum 1 haftadır gainerları araştırıyorum ama o kadar çok seçenek varki olimp optimum muscletech weider cyto derken kafam bi hayli karıştı bu ürünlerden hangisini alırsam düzenli beslenme ile yağsız istediğim fit vücuda kavuşabilirim aranızda tecrübesi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok mutlu olurum

2. Algosberk

Algosberk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Resim atar mısın 4 ayda vücudunu merak ettim kol ölçülerin kaç filan bende başlıcam boy 1.81 kilo 63

3. colddeathh

colddeathh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KAYSERİ
    Şöyle bi durum var 8 kilo aldım ama görüntü olarak fazla birşey değişmedi hala boyuma göre zayıf gözüküyorum bunun sebebi de şuymuş bu boyda bu kilo fazla birşey belli etmez diyorlar ancak 75 olursam görüntü değişebilirmiş şu an fotoğraf atma imkanım yok ama kol 30 omuz 112 olması lazım

Sayfayı Paylaş