Gainer ile Kilo Alma ve Evde Egzersiz Yardım Lütfen!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sananelan tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sananelan

sananelan Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar, site gerçekten mükemmel öncelikle tebrik ederim. İlgili olmama rağmen hiç internette araştırmamıştım siteyi bugün buldum ve yaklaşık 6 saatimi sitede geçirdim çok şey öğrendim, emekleriniz için teşekkür ederim.

Ben 1.75 boy 62 kilo 26 yaşındayım. Kilomun az olmasından yıllardır şikayetçiyim. Şikayetim özellkle bel altıyla ilgili yani bacaklar ve basenlerim çok zayıf. Üst taraf ise çok kötü değil zaten yıllardır evde şınav mekik gibi hareketleri azda olsa sürekli olmasada yapıyordum onların sayesinde pazularım fena değil vucuduma göre azönce ölçtüm 29 cm imiş.

amacım 10 kilo kadar almak tabi yağ olarak değil kas olarak alıp vucudumuda şekillendirmek. özellkle bacak ve kalçalarımın zayıflığının gitmesini istiyorum.

Sitede yazılanları okudum, hardline progainer 4500gr almayı düşünüyorum bi sitede 116 TL ye buldum. Sizce doğru bir karar mı?

whey protein almaya karar vermedim sizce almalı mıyım? günde 5-6 yumurta yiyenler var bende öyle yapsam olurmu?

egzersizlere gelince dumbell ım yok ama hemen alacağım ve https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html burdaki programı uygulayacağım.

Tavsiyelerini bekliyorum çok şimdiden teşekkür ederim.

(buarada bu kullanıcı adı bana ait değil, yeni üyelikde konu açma süresi olduğu için ve maalesef zamanım olmadığı için bugmenot kullandım kusura bakmayın)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:34 ----------

bu arda dumbell 5 kg lık mı yoksa 10 kg lık mı olmalı?

2. sananelan

sananelan Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Bu seti ben 4 ay önce almıştım. Aşırı faydası olduğunu söyleyebilirim. Zaten bunu hocalarım bana tavsiye etmişti. Ben Fitness a başladığımda senin tam tersin 82 kiloydum. Hocamın fitness ile zayıflama ve kas yapma programı ile 66 kiloya düştüm ve vücud ölçülerim gayet iyi. Seninde bir profesyonel yardımı ile kilo almanı tavsiye ederim. Bir spor salonuna git ve kendine beslenme planı al . Bir kaç ayda istediğin kiloya ve ideal vücuda ulaşabilirsin.

Sayfayı Paylaş