Gainer için yükleme aşaması gerekli mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RmznTR tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir gainer kullanmıyordum şimdi kullanmaya başlıyacağım BSN True Mass aldım.
    Ama kafama takılan bir soru var.Gainer kullanmaya başladığımda normal olarak beslenmeme dikkat etsem falan ilk ürünü bitirdiğimde kilo alabilirmiyim yoksa bazı supplementlerde olduğu gibi yükleme işleminden sonra yani ikinci kez aldığımda mı etkisini görürüm?

ek soru:gaineri spora gitmeden önce mikserle karıştırsam spordan sonrada shakerde bir dakika normal hızlıca karıştırıp içsem sorun olurmu ?yani antremanım 1,5 saat sürüyor 1,5 saat karıştırılmış şekilde dursa sorun olur mu?

Teşekkürler kolay gelsin..

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Gainer dediğin olay hali hazırda karbonhidrattır. Bir nevi kolaylıktır. Mantıken düşün, performans ürünü değil birşey değil. Hem forumda konusu var, hemde üzerinde yazar zaten.

Shakerın varsa doldur içine su koymadan, antrenmandan sonra suyla karıştır iç. Zaten bsn mass ın topaklanma vs. yapacağını sanmıyorum shaker yeterli olur miksere gerek yok.

RmznTR bunu beğendi.
  3. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    İyi beslenme ile ilk üründe etki görebilirsin 5 kilo gibi artış sağlarsın emin konuşamam ama.
    Çoğu kişi bekletmekten kaçınır anında yapıp içmek daha iyi GencGrafiker arkadaşımın dediği gibi sıvı koymadan götür orda halledersin artık.

RmznTR bunu beğendi.
  4. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş