Gainer Hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gokalpfirat tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gokalpfirat

gokalpfirat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dün elime ulaşan Progainer 5000 Gr ı bugün kahvaltıdan sonra kullanmaya karar verdim. Normalde optimum gold protein tozunun çikolatalısını kullanıp gayet tat olarakda memnun olduğumdan bundada çikolata tercih ettim. Ancak daha kutuyu açtığımda gelen kokuyla bile iğrendim. Normalde çikolata çok severim ama bu çikolata gibi değildi garipdi. Önce yazıldığı gibi 5 ölçek yani 1 porsiyon ile 400 ml su karıştırdım aldığım ilk yudumu direk çıkardım. Ne kadar denesemde içemedim döktüm. 1 ölçek 200 ml süt ile deniyim alışırım dedim. Zar zor içtim birşekilde sonra spora gittim sporumun yarısında midem bulanmaya başladı en son salonun tuvaletine giderek kustum. Bir gainer ürüne ihtiyacım var bu benim için kötü bir tecrübe oldu. Tat dan mı içeriğindeki birşeyden mi bilmiyorum ancak tatdan ise Serious Mass kullanan varsa çikolata aroması optimum gold daki çikolata aroması ile aynı mı alışık olduğum bir tat olduğundan skıntı çekiceğimi sanmıyorum.

Not: 6 ölçek kullanılmış Progainer 5000 normalde 189 TL ben 130 a satıyorum isteyene valla alan olmazsa en son atma aşamasına bile gelirim. Normalde 1 porsiyonu 8 tl ben üzerinede 1 ölçek daha aldım desek 10 tl yani 179 fln demem lazım ama serious mass in 130 tl lik ürününü almak istediğimden bu kadar düşürdüm fiyatı progainer kullanan abilerimiz yardımcı olsun :) Ankara içi elden verilir.

Sayfayı Paylaş