Gainer+creatine+whey+bcaa yardım lazım arkadaşlar acil

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Dazz tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dazz

Dazz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar daha önce sadece whey kullanan biri olarak şimdi bu dörtlüyü en iyi şekilde nasıl kullanırım bilmiyorum. 1.82 boy 70 kilo hacimlenmek istiyorum verceğiniz bilgilere göre yarın kullanmaya başlıcam. Şimdiden teşekkürler..

Bu arada supplementler şöyle;
    Optimum Serious Mass
    Optimum Creatine
    Xpro Nutrion Complex Whey
    Twinlab Bcaa

2. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum serious mass yerine dymatize super mass daha iyi olur hem daha çok tutuluyo hemde kendini kanıtlamış optimum creatin yerine bence ya weider 600gr creatin pure yi tercih et yada ultimate 300gr bu ikisi creatin konusunda çok iyi öncelik tercihim weider whey konusuna gelince zaten dymatize super mass gainerın bir servisinde 50 gr protein var ve fazlasıyla yeterli o yüzden protein tozuna pek gerek yok bence

3. Dazz

Dazz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Bu ürünler şuan elimde kullanılmayı bekliyor. Ayrıca gainerlardaki protein hakkinda yanlis dusunuosun bence
    Dedigim urunler elimde var suan sadece nasil kullanmam gerektigini bilmiorm

4. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    o zaman creatin gainer ve bcaa yı kullan whey protein senin kararına kalmış ama dediğim gibi bahsettiğim gainerda bir servisinde 50 gr protein vardı besin değerlerinde öyle yazıyo birkaç arkadaşım whey ile gainerı birlikte kullanmadan gayet başarılı oldu

5. Dazz

Dazz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Bi porsiyon optimum gainer 332gr 50gr protein olsa bile 332gr gaineri bi kerede almiosun ben 3e 4e boluyorum sahsen. Durum böyle oluncada idman sonrasinda whey ihtiyaci doguruyor.

6. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    öncesi ve sonrası olarak alsan 25 gr protein düşüyo zaten normal bir whey proteinin bir servisinde hemen hemen aynı miktarda protein var

7. Dazz

Dazz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Bi kerede 160gr karbonhidrat karisimi icmek zor benim icin. Şuan 100gr olarak gunde 3 ogun aliyorum. İdmandan 20dk once kreatin idmandan sonra gainer+whey karisimi ve bcaa aliyorum.

Sayfayı Paylaş