Gainer + Amino Liquid + BCAA Kullanımı yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Yalın tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yalın

Yalın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar arkadaşlar.

Şuanda karbonhidrat tozu kullanıyorum (BSN True Mass ) yanına ek olarak DYMATIZE Amino Liquid ve Gaspari AMINOLAST aldım.

Fakat bu 3 ürünü nasıl bir rutinde kullanacağım konusunda kafamda soru işaretleri var.Normal şartlarda gainerı antrenmandan hemen sonra ,yatmadan önce veya öğün aralarında kullanıyordum.Fakat şimdi antrenmandan hemen sonra BCAA kullanmam gerekiyor gibi geldi araştırmalarım sonucunda.

Gainerı kahvaltı sonrası veya öğün aralarında kullansam , BCAA yı antrenmandan sonra kullansam Amino Liquidi ne zaman kullanacağım ? Kısacası bu 3 ürünü nasıl bir kombine ile kullanmam en verimlisi olur. Tecrübeli arkadaşlarımız fikir ve önerilerini paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler iyi forumlar..

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    likit aminoyu antreman öncesi,BCAA yi antreman esnasinda yada hemen sonrasi,gainer i de antreman sonrasi alman en uygun kullanim olur.Fakat istiyorsan gaineri sabah kalkincada alabilirsin.Fakat yatmadan önce tavsiye etmem,sonucta yine zayif fakat yagli bir vücudun olabilir.

3. Yalın

Yalın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim , peki antrenmandan hemen sonra hem BCAA hem Gainer sıkıntı olmazmı ?

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Araya bi yarım saat 45 dakika koyuver.antremandan hemen sonra bcaa yı alırsın duşunu yapar giyinir evine geldiğinde gainerini içersin.

Sayfayı Paylaş