Gain-Plex VS Staybol

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ErhN61 tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Selam arkadaşlar, biraz önce Glutamine ve Assault supplementlerime ek olarak ürün almak için bizim buradaki ek ******ine gittim.Amacım temiz yağsız kas kütlesi olarak yavaştan kilo almak.VG de 1 buçuk senelik geçmişim var.

Açıkcası protein tozumu gainer mi alayım derken kendimi markete attım ve orada satıcıyla birlikte kararlaştırırım dedim.Şuan eve geldim ve sonuç olarak marketten All Star Gain-Plex(bu ürünü ikinci kez alıyorum memnunum) ve Multipower Staybol aldım.Tamam, gain-plex bildiğim ve kullandığım bir ürün güzel sonuç aldığım için tekrar aldım,fakat bu Multipower Staybol yeni çıkmış ve nasıl birşey olduğu hakkında bi fikrim yok.Satıcı eleman eşit miktarda protein ve karbonhidrat var dedi. Bende bi deneyeyim dedim.

Fakat eve geldiğimde daha dikkatli protein ve karbonhidrat değerlerine bakayım dedim ve şöyle bir sonuç ortaya çıktı;

Gain-Plex(1.5 kg)(70 TL)
    1 porsiyonunda(3 ölçü kaşığı(75gr));
    Protein--->15 gr
    Karbonhidrat--->55 gr

Multipower Staybol(900 gr)(110 TL)
    1 porsiyonunda(3 ölçü kaşığı(30 gr))
    Protein--->13 gr
    Karbonhidrat--->13 gr

Sonuç olarak ben bu ufacık staybola 110 lira para bayıldım ve değerlere bakılınca gain-plex daha zengin gözüküyor.
    Acaba benim bilmediğim bi özelliği felan mı var bu yeni multipower staybolun?
    Yoksa geçmiş olsun üstüne soğuk suyumu içim mi:eek:
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Kasım 2013 ---
    Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Kasım 2013 ---
    Ayrıca konu açmadan burada sorayım;
    Sonuç olarak elimde yeni bir kombinasyonum oluştu;

Supplement kombinasyonum hakkında yorumlarını nelerdir?Amacım clean bulk şeklinde kilo almak..

Son düzenleme: 23 Kasım 2013
  2. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Beyler cevap verebilecek birisi yok mu? Bu multipower staybol nasıldır?

3. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Saf vitargo patentli karbonhidrat verdiğini biliyorum. Saf karbonhidrat iyidir iyi ve bence staybol kompleks ürüne daha çok kaçıyor.

Sayfayı Paylaş