Gaffur(Tam super olacak,Sen beni beyenmiyormusun:D)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve izzet tarafından 19 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
  2. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    adam haketti valla.her gittigi sehirde de basbakan gibi karsilaniyor..cunku bi cok türk erkeginin icinde olan gercekleri gösteriyor gaffur yani KOMIK VE PSIKOPAT :))) ama helal olsun sonuna kadar adamin hakki.tiyatroya kac yilini verdi ismi duyulmadi bir kac tane sinema filminde rol aldi yine ismi duyulmadi ama adama dangalakca bi rol verdiler ortaligi yikip geciriyorr...tanerle tülini ahu tugbayla merici ozan orhunla karisin sabah aksam evinde birebir yasayan isten gelen kocasinin okuldan gelen cocugunun yemegini sirf bunlara dalip yapan bi toplulumuz varken bence gaffur bunu coktan haketmisti.adam en azindan rolunu sanatini yapiyor digerleri gibi reklam ugruna maymun olmuyor

3. ahmet61

ahmet61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    trabzon
    gaffurun msn için bir avatarını paylaşmak istedim[​IMG]

4. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    katiliyorum sana
    buna verilen sinema filmleri rollerinde cok siradan rollerdi bence
    cok kaliteli bir oyunculardan biri
    adam hak ettigi yere geldi
    helal olsun ....

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    normal hayatta komikliğini bilmiyorum ama piskopat olduğu kesin kanımca .Carrefourda göz göze gelmiştik 2 yıl once ufak tefek bir adam ama psikopat bakıyordu. yanında bir hatun vardı burnu muhtemelen kırılmıştı bandajlıydı.

6. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Avrupa Yakasına çıkan reklamlardan köşe oluyor. Bakalım Gaffur kaç milyon USD paraya bir reklam flminde oynayacak. Yakında bombası patlar. Ben 1 veya 2 milyon USD den aşağı almaz diyorum. Şesu kafayı taşlara vuruyordur şimdi. Tanrıverdi İşte Cell dedi malı götürdü, Burhan abi zaten Bonusa zıpladı, Genel Müdür Cem Digitürk te malı götürüyor, Hümeyra desen perde reklamında, Gazanfer Özcan ver o bombayı deyip paraları cukladı... Avrupa Yakası zengin ediyor. Taze yeğen bile reklamlarda malı götürüyor.

7. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ata demirer parada anlasamadigi icin cikti diziden diye iddialar vardi bir ara.kendisi komik oldugu icin ben cikarsam bu dizi kesin biter diye düsündü ve cikti galiba ama burhan ve gaffur diziyi eskisinden daha iyi yaptilar simdi ata demirer pisman olmustur..ben olsam bende pisman olurum kendisinin beste biri kadar bi gaffur cikiyor süper komik bi film yapiyor :)

8. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    bencede simdiki bolumleri eskisinden cok daha iyi
    daha cok guluyoruz
    kanimca gaffur u daha cok gosterseler tam super olacak

9. TormentoR

TormentoR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adamlar bundan para kazanıyor,işleri bu yani. Götürecekler yani. Bunu yazmanın anlamı nedir anlamadım beleşten para yemiyorlar sonuçta efendi gibi oyunculukları var.Hepsi kaliteli oyuncular.

10. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yazmak veya yorum yapmak için sizden izin almam mı gerekiyor?

11. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    Peker yani gaffur ekmek teknesin de de süperdi bence. gerçek sanatçıların yer aldığı tüm diziler bence herzaman iş yapar. avrupa yakası da bence gerçek sanatçıların yer aldığı süper bi dizi. gaffur ve burhan abi şuan dizinin lokomotifleri bence. ata ve şesu ayrılmakla kendileir için kötü dizi için iyi birşey yaptılar diziye taze kan geldi ve şuan süper gidiyorlar ve gülse birseli de unutmamak gerek. senaryo onunu ellerinde şekil alıyor ve kız süper yazıyo bölümleri. asıl parayı götüren o arkadaşlar. zenginin malı bizim çenemizi ve parmaklarımızı yoruyo....

12. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    kanımca bu rol süper oldu :D
    adam walla yüzdü yüzdü kuyruğuna gelince farkedilip adı duyulur oldu ama yetenekli adam yiğidi öldür hakkını yeme demişler.İnşaallah bu böyle dewam ederde bizlerde gülmeye dewam ederiz.

Sayfayı Paylaş