Gıda Tarım Bakanlığı ve Supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ciber tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ciber

ciber Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar bugunlerde supplement almayı düşünüyorum piyasada birçok ürün var fakat bunların gıda tarım bakanlığından satış ve ithalat izni varmıdır diye merak ettim.Arkadaşımdan mp combat powderın boş kutusunu aldım fakat üstünde gıda tarım bakanlığından alınan izin ile ilgili bir ibare yok sadece ithalat bilgileri ve besin değerleri vs. var.Şimdi bu ürünlerin bu izinleri varmıdır eğer var ise bunun nerden nasıl doğrulayabiliriz internette doğrulayabileceğim hiçbir site yok.Tamam güvenilir yerlerden alınmalı falan bunları biliyorum ama satan yerin güvenilir olması satılan ürünün güvenli olduğunu göstermez.Satın alınan sitelerde genel olarak gıda tarım bakanlığı onaylıdır diyor ama bu ürünlerin iznini doğrulayan hiç birşey yok bu konuyla ilgili bilgileriniz varsa öğrenmek isterim

İyi günler

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Markanın distribütörü ile iletişime gecersen belki aradigini bulursun.urunlerim tarim bakanligi izni var yoksa supplementler kara borsaya duserdi.sahte çikma ihtimali azda olsa var ama.

3. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kaliteli yerlerden alacağım diyorsan oradan da bilgi edinebilirsin. Supplementler.com tercihin olsun.

Sayfayı Paylaş