Gıda takviyelerinde anabolik steroid çıkmış...Doğru mu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar daha yeni bir video izledim.Marka vermedi ama Almanya'daki incelemelerde birçok gıda takviyesinde %10-15 oranında anabolik steroid çıkmış.Bende takviye kullanıyorum(optimum whey).Hepsinde var mıdır acaba bu olay? Daha önce böyle bir şey duyan var mı?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    ilk defa duyuyorum bana cokda inandirici gelmedi,öyle bile olsa cokda sasirmazdim,biraz farklida olsa hiyarda bile Hormon olan bir dünyada yasiyoruz,Protein tozunda niye olmasin:):)

h3adslay3r, onur04, winston123 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Olsun hocam faydası daha az olsa bile katmamaları daha önemli, sağlıktan olmadan bu sporu yapmamız lazım.Yoksa bütçe olduktan sonra steroid kullanmak istesem ayrıyeten kullanırdım.

Bekci bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    ne yicegimizi ne icicegimizi,hangisi hormonlu hangisi dogal diye düsünmekten sasirdik artik,o yüzden cok kasmiyorum kendimi ne bulursam bana yariyabilicek yiyorum,okadar ince düsünürsek ekmek bile yemememiz lazim.ha ama Protein tozuna tabiki istenmeyen bilinmeyen birsey katmamalari gerekir,yanliz öyle birsey olsada ortaya zaten cikardi simdiye Kadar yani sonucta her ülke ithal ettigi malin icerigini kontrol ediyor bizdede bunu yapan bir birim var ona göre icerik yapistiriliyor yani bilemiyorum.

Created By Loss bunu beğendi.
  5. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    İnşallah doğru değildir hocam.İnşallah doğru kişiler tarafından kontrol ediliyordur.Yanımdaki proteini içmeye korkuyorum şimdi :)

6. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    kölner liste diyerek google dan aratıp yazıyormuşuz

fakat ultimate nutrition için birşey bulamadım?

7. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    kim dedi? almanca anlamıyorum zaten:)

8. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    doğru olsa bile ülkemizde boyle bir sey olamaz zaten bize urunler içeriği zayıf halde geliyor. amerikada kullanacagım animal cuts ile burda aldıgım cuts arasında daglar kadar fark var

9. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Kısmen doğru ama sizin ulaşabileceğimiz markalar değil, merdiven altı tabir edilen üretimler. İngilteredeki başka bir araştırma sonucu bulunan markalar ve değerler.

10. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    attığın videoda yorumlardan bulmuştum sanırım benimde almancam yok siteye girince sağ üstte ingilizceye çevirme tuşuyla yaptım.

arkadaşın dediği gibi merdiven altı olabilir ultimate nutrition , optimum vs gibi markaların böyle birşey yapacağını düşünmüyorum

11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    jack3d supplementtinde vardı diye okumuştum sonra amerikada yasaklanmış ne kadarı doğru bilinmez

Created By Loss ve Bekci bunu beğendi.
  12. alistr34

alistr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şakamı yapiyosunuz arkadaşlar bu tür sporcu forumlarında bari bu geyiği yapmayın. Siz hiç bakıra gizlice altın katan keriz duydunuz mu? Steroidlerin fiyatından hiç haberiniz olmadığı aşikar. Ben faydalı demiyorum ama çok pahalı. Protein tozu 3 kuruş onun yanında. Rahat olun bakır cezvenizde altın yoktur

13. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde aklıma geldi fiyat konusuda.Ne bileyim bunu izleyince olma ihtimali bile korkuttu:)

14. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    %10-15 steroid'i adamlar neden bedavadan koysunlar Supplement'in içine. Bu; kacak sigaraların içinde esrar varmis aga geyiği gibi birsey. Ah keske %15 steroid olsa whey'in icinde. Millet torba dolusu kür yapiyor uzun yillar, 15% steroid ishal bile yapmaz abartmayin. Millet ezberlemis Steroid gebertir diye herkesin dilinde. Ha bende steroid kullanmiyorum ki zaten param ve vaktimde yetmez.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

15. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Testlerde çıktı ama uyduruk markalarda, yukarıda paylaştım. Fabrika için maliyet ile son kullanıcı / şahıs için maliyet çok farklı kavramlar, metaforunuz yanlış, steroid nere altın nere...

"Ah keske %15 steroid olsa whey'in icinde." adam direkt müşteri olacağını ifade ediyor, milyar dolarlık sektörde 1.liğe oynarsın net.

Zamanında lida'ya subtramin kattılar, piyasayı kasıp kavurdu.Millet sağlığından oldu ama satış rakamları fırladı. Hatta bakanlık yasakladıktan sonra dahi yıllarca placebosu sırf o şöhretiyle satıldı.

16. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer veya prohormonlara metan koymak kullanicilari memnun edip satislari artiracagi icin bu yapilabilir,her marka olmasa da yapilmistir zaten.turkiyeye bu tip urunler gelmiyor onu soyledim.ayrica steroid pahali koymazlar demek yanlis olur bir suru roid cesidi var.yukarida yazdigim metan gayet ucuz ve agiz yoluyla alinabilen su tutumu saglayan bir roid ornegin.özetle yaparlar: ) tevfik bey de koymus gordugunuz gibi

17. alistr34

alistr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw he hee

Üslubunuza dikkat ediniz. Forum kurallarını okuyunuz!
    Bu mesaj sebebiyle 5 ceza puanı aldınız.

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mart 2015
  18. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Ozur dilerim bana mi yazdiniz acaba

19. alistr34

alistr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet protein tozuna anabolik storeid koyulduğunu düşünen herkese sözüm avrupada kilosu 20 euro olan proteine hiçbir enayi katkat daha pahalı bir ürün karıştırmaz. Bi dönemde kolada kokain var diyenler vardı. (Gerçi ondan başka herbok vardır ama)Bu muhabbet anca Türkiye de tutar. Siz nişastadan vs korkun.

20. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdiginiz terbiyesiz yorumu sizin gelismemis görgü kurallari anlayisiniza bağlıyorum ozur dilerim.zira o lafi daha konusmasini yeni oturtan ergen yasta insanlar yapiyor. ikinci olarak ben whey diye bir sey yazmadim :) bazi prohormonlar ve gainerlar yazdim.ayrica ünlü markalarin boyle birsey yapamayacaginin zaten bilincinde oldugumu düşünüyorum. Bundan sonra bir insana katilmadiginizi daha nazik yollarla ifade ederseniz daha büyük ciddiyet gorursunuz beni affedin.. saygilar

DarkGuardian, Balboa7 ve Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş