Güvercin Göğsü

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve kanve tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. kanve

kanve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy:1,83
    kilo: 65
    abilerim ben 17 yaşındayım güvercin göğsü hastalığım var ergenliğe girdiğim zamanlarda başladı bu hastalık Allah kimseye vermesin... merak ediyorum body yaparsam bu hastalığı yenebilir miyim ? 4 yıldır denize giremiyorum dar giysiler giyemiyorum hayatım kabusa döndü yardım edin lütfen. fotoğraflarım aşağıda. ameliyat olmak istiyorum seneye güvenilir bildiğiniz doktor var ise önerebilir misiniz ?

http://www.yukleresim.com/dm-LMQ4.png
    http://www.yukleresim.com/dm-V5EK.png
    http://www.yukleresim.com/dm-GV9N.png
    http://www.yukleresim.com/dm-6OIG.png
    http://www.yukleresim.com/dm-NPDU.jpg

karnımdaki kızmızı çizgi kambur durduğumdan.

yanlış yere açtıysam taşır mısınız

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    ah kardeşim 3 yıl önceki halimin aynısısın :) bende de aynısı var hatta senden daha fazlası vardır bodybuilding tam ihtiyacın olan şey zamanla kapanıyor ve fark edilmiyor inan bana özellikle pullover hareketi cok önemli göğüs kafesinn arasını açtıgı için güzel hareket

kanve bunu beğendi.
  3. cagdasniper

cagdasniper Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf konularında bir üyede gördüm geçenlerde. Gelişimini koymuştu. En çok dikkatimi çeken de zaten göğüs kısmı oldu. Aynen senin durumdaki güvercin göğüsü çalışması sonucu sorunsuz görünüyordu. Kanaatimce vücut geliştikçe kamufle olabilecek bir durum

kanve bunu beğendi.
  4. kanve

kanve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben askere gidememektende korkuyorum

5. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede var ancak çok değil ama bakıldığında belli oluyor allah kimseye vermesin cidden ben 15 yasındayım bu sene cıktı bakalım denize girerken çok belli olucakmı eğer olursa bu sene deniz yok direk bodye baslıyorum bende bir fotoğraf gördüm baya bi etkisi vardı bakalım bizdede ise yarıycakmı eğerki olurda başlarsam atıcam gelişim fotolarımı kolay gelsin arkadşaım

6. kanve

kanve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin yaşın küçük keşke ben de o yaşlarda başlasaydım haberim yoktu ozamanlar body filan inşallah düzelir...

7. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    vücudundaki kırmızılıklar kambur durdugundan filan değil kardeş o bölgede yağ sorunun oldugunu gösterir.

8. kanve

kanve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kambur durduğumdan bilgisayara oturunca oluyor normalde yok

9. cagdasniper

cagdasniper Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Askere alınmanda sıkıntı olmaz ama askeri okullara giremezsin sadece o kadar

10. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Millet askerden yırtmak için can atar bunlara bende dahilim sen askere gidememekten korkuyosun valla helal olsun diyecek söz bulamadım :shock:

11. LikeJaggeR

LikeJaggeR Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba
    Benimle güvercin göğsu hastalığım var. Kambur duruyorum demişsin ve bende kambur duruyorum. Acaba bu kamburu gögusten dolayı mı? Soruna gelecek olursak, g.gogsu kemik ile ilgili oldugu icin kemigin sekli bb ile sekil degistirmez. Ama faydası mutlaka olacaktır. G.göğsüne olmasa bile sana mutlaka yararı olacaktır.

12. kanve

kanve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarıma söylerken utanırım askere gitmediğimi birde işe girerken sıkıntı olur

13. kanve

kanve Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kambur göğüsten olabilir. birşey daha var ben bb yapsam gelişse ama sonra ameliyat olamam diye korkuyorum kas olursa göğüs bölgemde

14. GaLLardo

GaLLardo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisayara fazla oturmayın arkadaşlar. kambur durdugunuzdan kemikler birbirine girer ve güvercin göğsü olursunuz

15. Gvn2112

Gvn2112 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bendede g.göğsü var sol göğsüm sağ göğsümden biraz daha az gelişmiş ne tür çalışmalar yaparsam eşitleyebilirim yade ne tür egzersizlerle aynı şekle sokabilirim Teşekür ederim yardımlarını için

16. j2torino

j2torino Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kastamonu
    Arkadaşlar aynen Kanye adlı kullanıcı gibi benimde o şekilde güvercin göğsü hastalığım var. Body ye yaklaşık 1 sene önce giriş yaptım ama o zamanlarda etkili çalışmıyodum yani verimli değildi son 1 2 haftadır düzenli denebilcek düzeyde çalışıyorum göğüs kasllarım çıktı farkediyorum ben ama dışarıdan herhangi birisi güvercin göğsü hastalığının nedeniyle göğsümde oluşan otadi kemikten dolayı belli olmuyor fazla ne yapmalıyım ameliyat mı, yoksa body e veda mı etmeliyim yoksa devam mı?
    body i seviyorum bırakmam da...

yaşım 17 95 doğumluyum. ve boyum ise 1.84
    yardımcı olursanız sevinirim...

17. loncow

loncow Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba, daha önce bu konu hakkında yazılan mesajları okudum yazdıklarınız beni ümitlendirdi. Öncelikle daha önce hiç spor yapmadım evde şınav ve mekik çekmek dışında. 22 yaşındayım, 1.83 boyum ve 74- 75 arası kilodayım şu an ama son 2 ayda neredeyse 6 -7 kilo aldım almaya da devam ediyorum. Güvercin göğüs konusunda doktorlarla görüştüm ve hepsi de ameliyata gerek olmadığını ama görünüşten rahatsız oluyorsam yapılabileceğini söylediler ama kemiklerim geliştiği için kapalı değil açık ameliyat olmak zorunda. Yani göğüsten boydan boya kesilip iman tahtasının altına girilecek. göğsümün sol tarafında ve göğsün üst bölümünde çıkık var ama bunların kilo aldıkça kapandığını farkettim. ayrıca bu çıkıklar çok az olmasa da çok yamuk değil ve tam da göğüs kasının olduğu bölümler. sağ profilden hiç belli olmuyor yalnızca sol profilden belli oluyor. Daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşların çalışarak bunu hallettiği okudum. ben de ameliyat olmak istemiyorum çünkü sağlığıma etkisi olmayan bu sorun için açık ameliyat olmak gereksiz zaten sporu düşünüyordum bunu da halletmiş olurum.

Daha önce bu sorununu halleden arkadaşlar nasıl bir salona gitti ve çalıştığı salonda nasıl bir program hazırlandı. Yani ben bir salona yazıldığımda güvercin göğüsüne özel bir program belirleyecek iyi bir yer önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

18. loncow

loncow Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirse çok iyi olacak, ameliyat olmamak için bir neden lazım :)

Sayfayı Paylaş