Güvercin Göğsü Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blackjack35 tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. blackjack35

blackjack35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar
    Güvercin gögsü sorunum var. Konuyu açmadan daha önce açılmış konuları okudum fakat aradıgım cevabı bulamadım. Köy gibi bir yerde okuyorum. 6 kg dambıllarım var. FleXor hocamınızı çalışma programını uygulamaya başladım. (Evde sadece 2 adet Dumbell ile çalışma proğramı (Yapılış Şekli) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu Fakat endişem şimdiki görünümden daha kötü olması. Fikirlerinizi merak ediyorum. 20 yaşındayım 1.75-1.80 boyunda 55 kiloyum.Oldukça da zayıfım tavsiye edebileceginiz kilo aldıran program var mı veya kilo aldırıcı kullanmam da sakınca var mı ? Doktorla görüştüm gögsüm için sıkıntı yaratmayacagını söyledi.
    Teşekkür ederim.

Ekli Dosyalar:

Pektus Derneği bunu beğendi.
  2. Pektus Derneği

Pektus Derneği Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Marmara Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi
    Güvercin göğsü iç organlara zarar vermez kunduracı göğsü gibi. Sadece psikolojik sıkıntı yaratabilir görüntüden dolayı. O da sizin için sorun değilse bir problem yok. Sadece sporla biraz toparlayabilirsiniz görüntüyü.

Ama bunun tam tedavisi için ameliyatlar var. Ameliyatsız olarak da ortez tedavisi mevcut. Birkaç aya ortez, korse ile düzelir.

Sayfayı Paylaş