Güvercin göğüsü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve excellent066 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. excellent066

excellent066 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a arkadaşlar 1.84 kilo 78 geçen sene Genkurdan tezkere aldım o sene sözleşmeli er seçimi vardı, güvercin göğüsünden elendim spor yapıyorum şuan biraz iyi gibi vücut yapım resim ekleyeceğim, uzman erbaş ilkokulu düşmüş şansımı denicem 2. defa girme hakkım oluyor mu acaba birde askeri hastane sistemi değişmiş galiba, protein tozu ve 10 kiloluk dumbell ile çalışmıya başlıyacağım

2. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Aleykum selam. Evet uzman erbas olabilirsin ama ustun basari belgen var ise.

3. excellent066

excellent066 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    var hocam onun haricinden hem yarbaydan hemde bölük komutanından takdirim var:), hızlı gelişim için proteğin tozu aldım hocam her akşam 45 şınav 60 mekik ve 90 tekrar dumbell ile göğüs ve kol çalışıyorum yeterli mi acaba?

4. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Guzel kardesim neden bizim turk insanimiz protein tozuna ilac gibi bakar anlamiyorum. Protein tozu kullaniyorum fakat benim amacim. Spordan hemen sonra aldigim ve hayatimi kolaylastirdigi icin. Antremandan hemen sonra balik,tavuk,et vs.vs. kaliteli protein alamadigim icin kullaniyorum. Protein ihtiyacini karsilayabiliyorsan birak tozu. Ona verdigin para ile tavuk gogsu al depola dolabina.

RALTUNDA bunu beğendi.
  5. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Bende son anda vazgeçtim protein tozu almaktan. Kastım kötülemek değil. Sadece antreman sonrası max. 20 dakika içinde 250 gram tavuk yada et beni bekliyor o yüzden. Eğer zamanın varsa ki. Evde yapıcam diyorsun. Yap sporunu. Ye tavuğunu hacım!!!!

Zizxy bunu beğendi.
  6. Ahmet_6634

Ahmet_6634 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeş bi önden foto atsana tam anlaşımıyor

Sayfayı Paylaş