güselce kilo verdim , şimdi nası şişecem

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve okan2006 tarafından 13 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. okan2006

okan2006 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkaşlar
    cla kullandım ve l-cartine kullanım anrtemen öncesi istediğim kilo ya geldims ayılır, fakat küçüldüm anlaacağınz gibi zaten 4 ay lık bodyciyim kas mas yok pek fazla
    şimdi ben nası şişcem ya:)yemeği çok yesem kilo alcam yine yağlancam
    nası beslenmeliyim yağı az karbonhidaratı çok olan iyeceleri tercih etmelyim dimi?
    peki karbonhidratklar nası kaa geçicek ya yağa dönüürse
    gnc gainerım var ewde 1 ay önce 1 hafta kullandım kilo aldım ama yağ oalrak

şimdi napim ne edim yaw :) yağlanmaya çok müsati bir yapım war

2. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yağ çok az tükediceksin (hatta sen hiç tüketme nede olsa ister istemez biraz alıyosun)
    karbon hidratı azaltıp proteini arttırıcaksın (karbon hidratı azaltıcaksın ama antreman sonrası azaltmıycan yine antremandan sonra pilaw yada suplement falan al yani)

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    slm arkadasım body yapmaya devam et .proteini bol olan besinlerle beslen karbonhidrat olarak makarna ve pirinç ye akşamları protein ağırlık beslen.gainer kullanma içinde çok şeker var gerek yok verdiğin kilolara yazık .ve şimdiki kilonu bence 2.5-3 yıl muhafaza etmeye bak en fazla 5-6 kg yağsız vücut kası olarak kilo al madem yağlanmaya müsait bünyem var diyorsun o zaman sabret yoksa diyeti bırakınca tekrar alırsın kiloları

Sayfayı Paylaş