güreş

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve guresci 57 tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. guresci 57

guresci 57 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben 16 yaşında 175 boyunda bir genç kardeşinizim 6 ay önceye kadar 2 ay güreş geçmişim var sakatlandım bıraktım güreşi lise 2 ye geçeçem bu sene bizim okulda da güreş salonu var bu yüzden de 4 antrenör hocamız var hafta içi günler 2 saat gibi antrenman olur ben tekrardan başlıyacam tavsiyeleriniz nelerdir ?

2. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sakatlığın çok ciddi değilse ve yeteri derecede iyileştiyse tekrar başlamalısın yaşında uygun

3. guresci 57

guresci 57 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    @SlimManBigDreams abi sen gurescimisin tavsiye verirmisin cabuk gelişmem için boyum biraz kısa 180 felan olsam en azından tavsiyelerini alabilirmiyim

4. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Selamlar ;
    Güreş tecrübem yok ancak kesinlikle sporu bırakma eğer doktorlar devam et diyorlarsa kesinlikle devam et. Çünkü güreş benim bu dünyada gördüğüm en iyi sporlardan birisi. Eğer kısmet olur da bir oğlum olursa çok küçük yaşlarda güreşe vermeyi düşünüyorum.
    İyi günler.

5. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum güreşle uğraştım bi süre boyuna etki edeceğini düşünmüyorum ben başladığımda 185 falandım belki daha az şimdi 190 ım bırakmamalısın güreşi çok iyi olur boy olayını kafaya takıyorsan çok fazla 2 güne bir falan basket oyna yada voleybol kalsiyum alımına dikkat et bide barfiks öneririm geniş tutuş :)

6. guresci 57

guresci 57 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    güreş biraz zor ama 2 ay gitmişliğim var.Sakatlıkta geçmiyor ya ayak bileği burkulmasını geçirecek şeyler bilen varmı? evet boy konusunda da tırsmıyorum değil kalcam bu boyda herkes diyo hemen bırak güreşi birazda ondan dolayı bıraktım.Ama güreşin hakkını verdim kilo da kalmadı sonra tekrar aldım

7. furkan1354

furkan1354 Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    yoğun güreş idmanları boya faydadan ziyade zarar verir yani uzamasını engeller tabi dediğim gibi yoğun güreş idmanları malum eklemlere aşırı derecede yük biniyor idman boyunca bununda fazlası olumsuz etki yaratıyor Rıza kayaalp gibi 1,70 civarındada güreşçiler var çok başarılı olan 2-2,10 boylada çok başarılı olan güreşçiler var boya takmamak lazım fazla

8. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    rıza kayaalp gibi 1.70 civarında güreşçiler derken benmi yanlış anladım yoksa rıza kayaalp i 1.70 mi sanıyorsun adam 1.81, güreşin öyle boya en fazla etki edeceği 2-3 cm'dir uzayacak olan hertürlü uzar güreş yapsın yapmasın

9. guresci 57

guresci 57 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kafam karıştı bisiklet aldım bugün koltugunu yükseltecem bacakları gerip bacak boyunu uzattıgını duydum

Sayfayı Paylaş