Günlük ve Antreman Sonrası Şeker İhtiyacı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve l30n66 tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 115 üye.
  1. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Neyi açıklayalım? Başlıktaki önerme biz natural vücutcular için gecersiz ve gereksiz bir önermedir. Azcık arastırırsan daha geniş bilgi bulabilirsin sırf bu konuda.

2. zeugma27

zeugma27 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Bu bir hatadır, aldığınız basit seker yağ depolamanıza ve kas yapıcı hormonları devre dışı bırakmanızı sebep olur."
    şimdi biz üzüm suyu içmekle hata mı yapıyoruz ona açıklama istedim.

3. geridöntulay

geridöntulay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo vermek isteyen kişi normal besinlerdeki şeker oranlarına bile dikkat etmeli ki koladaki şekeri hiç düşünmemeli. Mesela domates, kuru üzüm, kuru kayısı, muz ... elbette yenilebilir fakat miktar kesinlikle sayılı olmalı.
    Antreman sonrası yada antreman içinde şeker tansiyon düşmesin diye, gün içinde 1 lt suya(sadece 1 litresine) tarçın çubugu atılıp içilir. Kolay antreman çıkar, kişi sarsılmaz.

Hiç kilo almak için ugraşmadım ama erkek arkadaşlarımdan ve vücud yapanlardan bildigim kadarıyla, antreman sonrası besleniyolar ama protein beslenmesi gerek supplement gerek normal besinler. hiç birinin şekeri düşündüğünü düşünmüyorum.

4. BAYBGR

BAYBGR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    BodyBulding
    Yer:
    Kocaeli
    Bende definasyondayım animal cuts ilacım biteli 1.5 ay oldu sana şöyle söyleyeyim bu ilacın kullanımına baktığın zaman sabah aç karınla ve 45 dk antreman öncesi aç karınla yazar ama bu senin spor geçmişi ve antreman ağırlığına da başlıdır çünkü aldığın bu ilaçları ter yolu ile vücudundan atmalısın ve bu ilacı animal nitro ile kombine etmeni tavsiye ederim şiddetle. ek olarak (bu ilacı içeceksen günde 3 litre su içmek mecburiyetindesin bu tarz ilaçların böbreklere zararı çoktur bunu gidermek için ama sakın o 3 litre suyu ben akşam yatmadan önce içerim deme öyle bir hataya kapılma o 3 litre suyu günün belirli zamanlarına böl)

geridöntulay bunu beğendi.
  5. bymuratgol

bymuratgol Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Antremandan sonra içtiğimiz whey protein tozuna bir yemek kaşığı toz şeker eklesek basit şeker ihtiyacını karşılamış olurmuyuz?
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Temmuz 2015 ---
    Antremandan sonra içtiğimiz whey protein tozuna bir yemek kaşığı toz şeker eklesek basit şeker ihtiyacını karşılamış olurmuyuz?

6. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    insülin yükselteceksen bile şeker kullanma beyaz pirinç veya meyve tüketebilirsin

7. Alican0607

Alican0607 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hazır konu açılmışken soruyum şeker jinokomastiyi tetiklermi ?

8. Bozo-Baku

Bozo-Baku Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar,Azerbaycandan Bozo ben.Lutfen bana yardimci olun. 10 gundur fitness yapiyorum.Amacim gobek yaglarini eritip guzel-fit vucuda sahib olmak. boyum 177 sm kilom 84 kg. Iri-yari yapim var.Amma ne-nasil yapmaliyim? nasil beslenmeliyim.ozellikle antreman sonrasi.Cunki is cikisi spor salonuna gittigim icin (haftada 3 kez) aksam lar 20:00-21:00 arasi yemegimi yiyorum.Lutfen yardimci olun GOBEKDEN KURTULMAK ISTIYORUM:(
    Ekmek yemelimiyiz bide? yersek ne kadar yeriz? TESEKKURLER

9. Turan Öztürk

Turan Öztürk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  10. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    protein kullanıyorsak hocam gerek yok meyve suyuna filan zaten proteşinde var yada aromnalı bcaa dada . ama kullanmıyorsan tatlandrıcı yerine meyveyi tercih ederim

Sayfayı Paylaş