Günlük su tüketimi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve muhammet467 tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muhammet467

muhammet467 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba . Uzun zamandır sağlıklı yaşamla ilgili konularda takipteyim. Su konusunda herkes hemfikir günde en az 3-4 litre. Peki bu kadar suyu icince tuvalet ihtiyacı noluyor. Ben alıskın değilim genelde 1 1.5 litreyle günü kapatırım . Deneyeyim dedim max 3 litre icebildim. Fakat sürekli tuvaletim geldi . 30 dk da bir yapıyorum rahatlama olmuyor sanki devamı var. Sıkıntı yani .Peki siz ne yapıyorsunuz su konusunda ?

2. boxerrr

boxerrr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    En az olayına bakma. Yaptığın spora ve kaybettiğin efora göre değişir. Bende hiç su içmezdim ve bende de seninki gibi sorun ortaya çıktı. 1 bardak sudan sonra hemen wc ye gidiyordum. Ama bir süre sonra vücut alışmaya başlıyor. Kesinlikle su içmeyi bırakma. Vücut o kadar sıvı alımına alışmadığı için atmak ister ama bir süre sonra alışır. Fazla da abartmamak lazım tabi her şeyin fazlası zarar. Saygılar.

3. muhammet467

muhammet467 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen bende yavaştan alıştıracam vücudumu . birden yüklenince " tuvaletle ilişkisi var oluyor" :D

Sayfayı Paylaş