Günlük ne kadar proteine ihtiyacım var ? Bir bakım Yaşım kuck ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve YürekLi tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. YürekLi

YürekLi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha doğrusu abiler ben 15 yaşındayım. Biliyorum isz protein tozu gibi şeylerle bu ihtiyacı kapatıyorsunuz .
    Ben arada okula gitmeden önce sabahları 2 yumurta geneldede 1 yumurta yiyorum bazense hiç. yemiyorum gün içinde tavuk döner veya tavuk kuş başı yiyorum okulda öğlen işte 1 tane metro yiyorum sadece 1 tane ama yemeğimi bastırsın diye .

Acaba bu yetermi yok sa baska ne yapamam gerek . Acaba Bukadar protein bunalra yetermi?

Ya günde 15*4 den Şınav
    15*5 den mekik
    Az birazcık barfiks .
    Dambıllarla genel çalışmalar flan (sırt,omuz,kanat,göğüs,karın)

Sizce Yetermi ?

Lütfen yanıtlayınız ....

He bu arada Boyum : 160 cm Kilom : 53 Kg

2. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Kardeşim, sabah 2 yumurta ve yanında biraz lor peyniri yemeni tavsiye ediyorum. Öğlen yediğin yemekte de tavuk döner yerine eğer imkanın varsa tavuk pirzola, ızgara tavuk şiş veya tavuk göğsü yemen daha doğru olur. Dışarıda satılan tavuk dönerler genelde tavuğun işe yaramaz bölgelerinin harmanlanarak yapılmış hali ve bana göre pek sağlıklı değil. Akşam yemeğinde de sebze ve yanında yoğurt tüketirsin, yatmadan da 1 bardak süt içersen senin için yeterli olacaktır. Öğlen yediğin metro yerine illa tatlı bir şeyler istiyorsan kuruyemişli tadımca var, onu tercih edersen metrodan daha iyidir.

3. Kullanıcı Adı

Kullanıcı Adı Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Avukat-Basketbol Hakemi
    Yer:
    İzmir
    Hedefinin ne olduğunun da önemi var tabi yeterli olur mu diyorsun ama. :) Ben 14 yaşlarındayken başka hareket bilmediğimden sürekli biceps curl yapardım, çelimsiz vücudumun yanında gelişmiş kollarım olmuştu mesela. Bence antrenmanını önemse ve mutlaka düzgün vücut pozisyonuyla sakatlığa sebep olmayacak şekilde çalış. Fırsat buldukça koşuya çık. Yediklerine gelince sabah kahvaltıyı asla atlama, et tüketirken de bütün et tüketmeye çalış. Açlığını çikolatayla bastırmak yerine meyve götür okula.

4. harani

harani Yeni Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tam bulu çağındasın yiyebildiğin kadar protein ye vücudun güçlensin kuvvetlensin

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

bybasel bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş