Günlük Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dorahnet33 tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah kalkış: (06:30-07:30) 0.5 -1.0 litre su.
    1 - 1,5 su bardağı portakal suyu, 8 tane yeşil zeytin. 50 - 100 gram kadar peynir (zeytin yağına batırılmış) 1 tane yumurta sarısı. 1 dilim ekmek, 1 avuç kadar ceviz ve fındık. İsteğe göre reçel. 1 su bardağı pekmezli ballı süt.
    Öğle Arası: (12:00-12:30)
    Kuru fasulye, pilav, 5-6 dilim ekmek. Her yemeğimde pilav kesinlikle var. Patatesli tavuk ve pilav oluyor. Bazen Orta Boy Pizza veya 1 - 1,5 adana kebap. 1,5 etli ekmek. İsteğime göre bunlardan birini yiyorum. Ayran değilde kola içiyorum. Ayrıca her yemekten sonra 1 tane Toblerone yiyorum (ballı ve bademli çikolata)
    Body olduğu günler 16:00 - 18:00 arası sürüyor, bodyden önce 1 bardak portakal suyu, bitince 1 bardak portakal suyu. Arada powerade içiyorum tam bir şişe. Body sırasında 1 litreye yakın su tüketiyorum. Eve gelince 0.75 litre süt içiyorum.
    Akşam Yemeği (18:30-19-00) Yersem 1 dilim ekmek, ana tabak: patatesli ve tavuklu bol tereyağlı. 1 tabak pilav. Veya etli bezelye. Bazen bol tereyağlı makana. (Body olmadığı günler eve gelir gelmez bol tereyağlı makarna yiyorum)
    Uyumadan önce: Kesinlikle 2 tane çikolata yerim metro falan. Ballı süt içer uyurum. Süt içmediğim günler ton balığını eksik etmem. Günde 1-2 bardak 5 şekerli büyük bardakta çay içerim.
    Not: 4 Mart'ta başladım bu programa ortalama 4 kilo aldım. 66-67 kilodan 70-71'e çıktım. Boy: 1.83
    1997, Ağustos doğumluyum.
    Not: AMACIM KİLO ALMAK
    Dipnot: küçükken bu Savaş Ay'ın programları olurdu hani giderdi ekmek imalathanelerine böyle sinekli ekmek falan gösterirdi, böyle pislik içinde ekmek yapılıyor derdi anlatırdı bildiginiz yerden ekmek alın diye. İşte ben o görüntüleri izleyince ekmekten tiksindim ve zaman ekmek yesen iştahım kesilir böyle bi problem var. Hatalarım varsa belirtin lütfen öneride bulunmanızı istiyorum iyi forumlar..
    Edit: uyuma saatlerim değişiyor, 19:00,20:00,21:00,22:00

Son düzenleme: 30 Mart 2014
  2. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Ekmegi her zaman tam tahilli yemelisin,onun disinda tereyagi yerine her zaman zeytinyagi kullan,tobleron cikolata yiyrcegine yulaf, esmer makarna bulgur pirinci ye.
    Antreman oncesi sonrasi fruktoz bombasi aliyosun,fruktoz karacigerde cok az miktarda depolanir,depo full oldugunda da yaga donusur. Yumurtanin sarisi yerine 2 tam yumurta ye neden beyazini yemiyosun ki asil protein orda. 20 gunde aldigin 4 kilonun cogunun yag olduguna eminim,yanlis yoldasin yani. Ayran yerine kola almanin mantigini da cozemedim,kolada protein falan mi var?

dorahnet33 ve Hamartin bunu beğendi.
  3. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo almak için kolaya döndüm, yumurta ve ekmekten tiksinti durumu var
    Peyniri bile zeytinyağına batiriyorum. Bu arada peynir light peynir. Portakal suyunu hocadan öğrendim, o içiyor bende içeyim dedim. Bide sabah uyanınca vucut proteine ihtiyac duyuyor ve gerekli proteini kaslardan alıyor o yüzden portakal suyuna onem veriyorum Yeni program yapmak mi lazim yediklerimi degistirmem mi ?

4. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bir ay oldu, kilo 72.6

5. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel : 72 kiloya düştüm

Ekli Dosyalar:

6. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Kilo derken yag Sekilde mi almak istiyorsun beslenmen saglıklsız görünüyor kilo alırsın ama yag sekilde beslenmeni gözden geçir derim basarılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Farketmez hocam ya +80 kilo olayım yeter, kendimi bildim bileli çelimsiz bi insan oldum. Yağ kas farketmez kilo olsun yeter

8. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    yağ olarak kilo alırsın.

9. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Madem nasil kilo aldigin önemli deil body filan yapma sende gereksiz yere kalori harciyon kilo pardon yağ depolamanı engeller

10. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Bence arkadas dalga geçiyor yorum yapmak bile gereksiz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. dorahnet33

dorahnet33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Size diyorum ki, illa alacağım kilo kas olmak zorunda değil. Normal kiloda alabilirim, sizin gibi biri yorum yapmasın zaten insanın sinirini hoplatmaktan başka yaptığınız birşey yok. Ayrıca kilo olmadan kas olacağını sanmıyorum

Sayfayı Paylaş