Günlük beslenme programım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve draxex tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. draxex

draxex Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah 8.00 : meyva suyu , (2 yumurta , 1 bardak süt , biraz un karıştırarak krep hazırlıyorum ) . Ara Öğün 10.00 : Fıstık ezmesi ekmek arası . Öğlen 12.00 : Ton balıklı makarna , salata. Antreman 15.00 . Antreman sonrası ara öğün : 1 avuç kuru yemiş . Akşam yemeği 17.00 : sebze protein ağırlıkli . Yatmadan önce süt içiyorum kilo almak istiyorum sizce bu program yeterlimi?

2. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    gece yatmadan süt içme fayda değil zarar sağlar burada yazdıgın ogunlerde fıstık ezmesi dışında kilo aldıracak birşey göremedim protein agırlıklı beslenmen sana kilo kazandırmaz bana salata ve ya sebze yerine yediğin pilavı makarnayı haslama patatesi göster tabi ki sebze ye ama kilo almak istiyorsan karbo yu basacaksın.. Kalktıgın gibi pekmez dik kafaya yasını bılmyorum benım 20 ailemle kalıyorum anneme patates haslatıyorum aklına geldıkce ye gunde 7 tane yemeye calıs sonra evde kendıne 1tencere pilav ve ya makarna yap bunu sadece sen ye ailen baska yemek yapıp yesın kendıne cunku ınan bıkıyorlar.. Antrenmandan once sonra ve yatmadan iyi karbonhidrat alman lazım tavuklu olursa mukemmel olur pilav.. Patatesi kızartma ama bak haşla.. Sakın uzun sure ac kalma zayıflıgın temel nedenidir. Sık sık ama sağlıklı beslen badem ceviz fındık eksik etme

Sayfayı Paylaş