Günlük beslenme eksiklerim neler tavsiye?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ADELELİ tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ADELELİ

ADELELİ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar salonum ve yemek saatlerim düzenli gelişmemden de memnunum fakat daha önce açtığım bikonuda arkadaşlar detay vermeden beslenmemi gözden geçirmemi söylediler detaylı konuşamadan konu fotoğrafım nedeniyle kitlendi şimdi buraya yazıyorum sizce neler yanlış neler eksik vs..

Boy 1.81 Kilo 80 genel görünümüm güzel çok verim aldım.

Kahvaltıda 4 yumurta haşlar peynirle yerim.
    13:15'da Öğle yemeğimde karbonhidratı dayarım makarna pilav patates ne varsa.
    14:00'da 30 gr protein tozu alırım.
    15:15 de salonda olurum 50 dakka çalışırım çalışma bitince 30 gr protein ve 5 gr içine karıştırdığım kreatinimi alırım.
    Eve gelirken tavuk göğsü alır yarısını çok az yağda kızartır yerim acıkmış oluyorum saat 18:00
    Saat 20:30 21:00 civarı keyfi 2 yumurta haşlar ekmeksiz salata tuzlar gibi yerim yada hafif açlıkla az yemek yerim ne varsa.
    Yatmadan önce protein alma huyum yoktur yoğurt ve içine bir yemek kaşığı yulaf ezmesi karıştırır yerim sindirim ve rahat uyku için tavsiyemdir.

Mayıs 16 da askerden geldim sigarayı bıraktım 7 ay oldu ve 7 aydır beslenmem bu şekilde askerden geldiğimde 69 kiloydum şimdi 80 ve yağ oranım düşük baya hacimlendim, yorumlarınıza tavsiyelerinize açığım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş