Güneş ışığında Brozlaşma?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve oquzhan123 tarafından 20 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler arkadaslar

ben cok beyaz tenli biriyim vucud hatlarım bellı olmuyor goguste yeterınce kas kutlesı var ancak önden bşy belli olmuyor
    neyse sorum şudur

cok deilde birazcık bronzlaşmak istiyorum ( vucud hatları bellı olacak sekılde )

ve simdie kadar 6 7 defa tatile gittim hiç güneşlenmedım

kaç dk güneşin altında durarsam söyle olurum kaç dk durarsam böyle olurum acaba bu konuda bilginiz varmı? su dkden sonra kızarırsın gibi bşyler diyebilirmiyiz

2. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Herhalde güneşin zararlarından haberin vardır. Cilt sağlığın için güneşten solaryumdan uzak dur. İlla çıkacaksanda en az 30 faktörlü kremle çık. Genç yaşlarda güneşlenenlere bakarsan 40 yaşında vücutlarının aşırı bozulduğunu görürsün.Bende zamanında çok güneşe çıkmış ve leke tedavisi görmekte olan biri olarak söylüyorum uzak dur :)

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    bu mevsimde güneşe cıkıcan :D:D yazın gelemesini bekle :D:D

4. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    baba zaten şimdi cıkcam demıorm ya yazın :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:39 ----------

açıkcası yoktu:D
    şaşırdım doğrusu peki yazın sokakta felan gezenlere nedemeli?

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla bende senin gibiyim çok beyaz tenliyim. Ve zamanında güneş kremi filan kullanmadan güneş altında saatlerimi geçirirdim. Sonuç arkadaşın dediği gibi leke tedavisi gördüm. Daha doğrusu benim sırtım lekeden daha kötü olmuştu bildiğiniz yanık tedavisi gördüm. Sırtımdan iltihap akıyordu aklıma geldikce kötü oluyorum. Şimdi t-shirtü üstümden çıkarmıyorum. Tabi denize girerken filan çıkarıyorum ama yine de korunuyorum. Denizden çıkınca max 30 dk filan normal duruyorum. Cildin beyazsa cidden dikkat et. Bende lekele ve ''benler'' oluştu. Sonra o ''ben''lerin kötüye gidini öğrenince aldırmak zorunda kaldım vucutumda şuan 7 farklı noktada 24 dikiş izi var.

ynss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş