Günde 6 ögün?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve agathontt tarafından 30 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. agathontt

agathontt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar öncelikle fitness'a başlayalı 1.5 ay oldu 53 kilo idim en son tartıldıgımda 57kilo olmuştum 1.5 ayın 3 haftası gainer kullanmam ile geçti halada kullanmaya devam ediyorum öncellikle aldıgım kilo iyimi kötümü bunu sizden duymak istiyorum.Gelelim asıl meseleye.Arkadaşlar ben bu ögün işini pek çözmüş degilim günde 6 ögün benim için şuan ideal geliyor ama şöyle birşey var 6 ögün sadece yemek mi yoksa araögünü katarak atıyorum ceviz badem vs 1ögün olarak mı geçirmem gerek

ayrıca günde 2 antreman yapıyorum akşam 5den bir antremanım 1.30 saat sürüyor 6.30dan 8e kadar ara veriyorum o sırada Lifalif protein tozu yarım kilo yogurt yiyorum ikinci antremanıma hafif kilolalarla bitiriyorum sizce bu arada yedigim ögün yeterli olurmu benim için

2. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    beslenme yi öğrenemezsin araştırma yapman lazım bi anda olcak iş değil zamanla anlıcaksın gelelim soruna

kilo almışsın ama kastanmı aldın yağdanmı aldın sumu topladı belli değil
    1)kısa vadeli hedefler yerine uzun vadeli hedefler koyun
    2) Beslenmeyi diyet olarak değil yaşam tarzı haline getirin
    3) yarım kilo yoğurt yeme örn 60 kilosun 120 gr protein almaya dikkat et azar azar ye ama dengeli ye yani bi gün
    balık bigün tavuk bigün kırmızı et az kuruyemiş bigün pirinç lapası bigün makarna yağı az koy kaliteli al yani anladınmı
    gidip döner yeme iskender yeme yada dürüm yeme kaliteli protein ve karb al .

3. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    70 kiloyum 3 saatte bir 6 ogunde 25-30 gr arasi protein almaya calisiyorum, dolayisiyla ara ogun olmuyor hicbirisi. Gunluk 80 gram civari karbonhidrat, max 30 gram yag aliyorum. Bu tarz beslenme ile yaglanir miyim acaba ?
    Pztesi,crsmba,cuma,ctesi salona gidiyorum 3 gun antrenman sonlarinda cardio yapiyorum.

Sayfayı Paylaş