günde 1800mg l-carnitin

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve f1820 tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. f1820

f1820 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    günde 1saat cardio + ağırlık (yağ yakımı için) çalışyorum, sıkı bir diyet yapıyorum, kilom 98. 1800 lük sıvı l-carnitin alsam işe yarar mı?

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yarar ancak takviyelere pek bel bağlamamak lazım beslenmenizi düzene koyun takviye gideceğiniz yolda size yardımcı olucak, beslenmeniz ise zaten gittiğiniz yol . Yol olmadan gidemezsiniz böyle düşünün.

f1820, ChopChop ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    L-carnitine uzun zincirli yağ asitlerini mitokondrilere göndererek enerjiye çevrilmesini sağlar. aynı zamanda yorgunluğu azaltır. gerçek bir kardiyo ve diyet ile yapıyorsanız etkisini görebilirsiniz.

f1820 bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Bence belirli bir muddet bu sekilde devam edip kilo verememeye baslandiginda bir tetikleyici gibi kullanilmasi daha yararli olacaktir,

5. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    Carnitine etkisini en iyi antremandan 10 dk. önce kullanıldığında gösterir ( Sıvı form ). Kullanmanızda sakınca yoktur.

6. ladybody

ladybody Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    merhaba, foruma yeni katıldım . umarım istediğim bilgileri alabilirim. boyum 1.70 ve 62 kiloyum. eklemleri kuvvetlendirmek ve sıkılaşmak amacıyla haftanın 6 günü spora gidiyorum. 1 gün 20 dakika ısınma-1 saat aerobik-1 saat aletler, diğer gün 40 dakika kardiyo- 2 saate yakın aletler çalışıyorum. Yaklaşık olarak 2 buçuk aydır böyle devam ediyorum. yemeklerime dikkat ediyorum, tatlıyı neredeyse hiç yemiyorum,akşam yemeklerini kestim. çok şükür hiç kilo kaybetmedim:):):) herhangi bir yorgunluk filan da hissetmiyorum. fakat göbeğim daha da belirginleşti. spor hocam l-carnitine önerdi. nasıl kullansam faydası olur?

Sayfayı Paylaş