Güncel Ölçülerim...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve warmengelbb tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ağırlığa başlayalı 2.5 ay oldu. dün bir ölçüleyim dedim.

boy: 1.78 cm
    kilo: 72 kg
    omuz-göğüs: 105 cm
    sol kol soğuk: 37 cm
    sol kol sıcak: 39 cm
    sağ kol soğuk: 36 cm
    sağ kol sıcak: 38 cm
    bel : 89 cm

bel açıkcası bana biraz fazla geldi tam göbek deliğinin üzerinden ölçtüm bilmiyorum belki yanlış oldu ama beli dahada inceltmek için önerileriniz var mı ? şimdiden teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Aralık 2014 ---
    ayrıca şuan 2 sene önce ( 35 kg vermeden ) kiloluyken ölçülerime de baktım kol 39 muş o zaman da ama omuz-göğüs 114 müş kolu toparlamışız da kalıba da ayar çekiyoruz artık inşallah :D

2. Gitanlu

Gitanlu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam siz low carb diyeti yapmıştınız sanırım. Konunuzu okumuştum. Öncelikle maşallah diyeyim.
    Ben de 1 buçuk aydır vg yapıyorum + diyet yapıyorum. Kendimce low carb yapıyordum şimdiye kadar ancak ağırlık antremanı için karbonhidrat gerekliliğini ilk başlarda pek dikkate almadığımdan omuz 2cm küçüldü. 5 kilo verdim bir buçuk ayda, hacim ve boyut olarak omuz ve kol küçüldü, kas kaybı oldu yani. Bununla birlikte yağ kaybı da bayaa oldu ve göğüsler şekillenmeye başladı. Bacaklar şekillenip inceldi ancak üstü bayaa yağlı.

Ancak yağ kaybım durdu gibi. Diyette değişiklik yapmayı yada bulka geçmeyi düşünüyorum.
    Boy 175 kilo 70

3. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar yorumunuz icin tesekkur ederim. Evet kilo verme surecimde katı bir low carb diyetinin yanindaa agirliga basladigimin ilk 2 ayindada bu tutumu surdurdum. Zaten avatarimdaki fotoda yuksek protein neticesindeki hacim. Ama suan biraz hata yaptigimin farkina variyorum. Neden drseniz kaslarin ana yakiti karbinhidrat bunun farkina vardim. Kesinlikle karbonhodrattan ekssik bir beslenme zor hacim getirmesinin yaninda kas kaybida yasatiyor. Ha ben nasil hacim aldim ciddi anlamda motivasyon ve istek ile. Yani ben salonda calisirken kacamak gozleri fark edebiliyorum ha bu iyimi bence fazlasi degil cunku kendini kaptirinca ciddide agir calisip hirpaliyorum kendimi. Simdi biraz vites kucultup karboyu biraz artirdim hemen farketti .

Sayfayı Paylaş