Güçsüzlük ve zayıflıktan bıktım...!!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darkhacker tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    işte bu konularda herzaman güçten önce yüreklilik ön planda olur. kendini bir kere ezdirip sesini çıkarmadın mı vay haline, bi daha peşini bırakmayanlar olur. aynı şeyi ödleğin biri bana yaptı, bana kafa tutup mahallesine çağırdı sözde teke tek. ama almış yanına boğa gibi birini, bana artislik yaptı, işin kötüsü hepsini hazmetmek zorunda kaldım, çok koydu ama birşey yapamadım. şimdi şu vücut işini ilerletip onu tek yakalamayı düşünüyorum :)

darkhacker bunu beğendi.
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    yürek demek adamı mekanında tek gidip dövcen demek deyiL , hacım sen gidicen o adamın kendi mekanında teke tek senle kapışcağın kim bilebilir? 15 kişi çökmemişler iyki , mekana gidiceksen arkan olucak hacım...

darkhacker bunu beğendi.
  3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    gelin birde yaşadığım ortamı görün babamın işi yüzünden şanlıurfadayız bebekliği burda geçti burda her türlü pislik var sokakta yürüyorsun geliyorlar laf atıyorlar en son 3 kişi geldi çok sinir ettiler saat akşam 6-7 gibiydi tutum önce birinin suratına tekmeyi yapıştırdım sonrada 2 sinede hemen saniyeler içinde alttan çeneye bir geçirdim şimdi sokakta furkan baykuş dedin mi tanımayan yok :)

4. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yahu ben okul gibibir ortamdan bahsemedim ki arkadaşlar yada bahsettimde ben mi farkinda dğeilim bu olaylar benim oturduğum yerde köyde oluyor arkadaşlairm arasinda..arkadaş dediğim piçler yapiyorlar..

5. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Ben sana kendi formüllerimi versem 1 ayda Rocky olursun ama millet dalga geçiyor p.kuruları

6. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    dark köydeysen hiç takma vur gitsin, hem unutma dayak yemeden dayak atamazsın.

7. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    body ıle baslıcaksın sısıceksın guclenıceksın.sonra kick box a gidip teknik orenıceksın.ama sunu unutma kılondan dolayı bu tıp sakalasmalarda her zaman hırpalanırsın cunku saka anında yapılacak sey gures tarzıdır ıtme cekme kaldırma elını tutma bu tıp seylerde cok bı sansın yok fakat gercek bır kavgada neler yapabılecegını bılemezsın cunku o zaman ıtme cekme degıl yumruklar konusucak ne kadar gucsuz olursan ol az bı teknıkle bos yag kutlelerını devırırsın ama sımdılık sabredıceksın ortama ayak uydurucaksın.

8. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yapıcağın en iyi şey o salak arkadaşlarından kurtulmak olacaktır. İstersen 1.75 boya 90 kilo ol yine senden daha güçlü olanlar çıkacaktır. Eğer doğru insanlarla takılırsan problem çıkmaz. (bkz: kemal kılıçdaroğlu,mahatma gandi,adolf hitler.....) bu adamlar lise hayatlarını dayak yiyerek mi geçirdi? Hiç sanmıyorum...

( bu arada belirtiym: hitlerin askeri okula girememesinin nedeni güçsüz fiziğiydi diğer ikisini zaten biliyorsundur ;) )

9. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hımm anlamaya başladım sizlerin sayesinde ama kötübir haber aldım gıcık aldığım kişi toyota fabrikasında staja başlamış ve body salonu varmış fabrikada ve salonun anahtarı onda haftada 3 gün gidiyor ve resim bilem çekinmiş yandım ben yandım 8 ayda o varya naısl olur orda zaten vücudu üçgen ve 65 kg..75gk benc press basıyor..bense 30kg zor:D yandım:(((hayallerim suya düştü ama onun başında hoca duruyormu yoksa kafasına göremi yapıyor bilmiyorum..bu arada benim kol şişik yerişişirdiğimde 28cm..ama bir şişik çevresiçıtaDD:

10. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    isterse 500 kilo bassın dediğimiz gibi hassas bir yerine sert bir yumruk, tekme vs, jay cutler bile dayanamaz.

11. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hımm..kasıntı insanlar yha..

12. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    şunu da unutma ki savunma tekniğinde hız da çok önemli. ne kadar irileşirse bil ki biraz daha senden yavaş kalır

13. ByMerdo

ByMerdo Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hacker/Öğrenci/Spor/Parapsikoloji
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Allah her zaman iyi niyetli insanın yanında olur abicim.Sen iyisen döversin onu.

14. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    bu konu başlığı bence siteyi amacından çıkarır halde
    tartışılan şeyler gerçekten cahilce ve çocukça geldi bana..yok o kafa atarmışta yok hiç yememiş bilmemne ..yapmayın gençler akıllı olun..
    hayat böyle değil fight club bilmemne tadında yaşanmıyo sokaklarda hayat..

1.95 dağ gibi bi kardeşimi tarlabaşında 8 yerinden bıçakladılar oracıkta öldü .
    mahkemesine gittiğimizde yapan kişi yaklaşık 1.50 boylarında kuvvetli rüzgar esse alıp götürecek kopilin biriydi.
    senin yaşlarındayken sağa sola ota boka zıplardım birgün trafikte herifin biriyle tartıştım e5 in orta yerinde arabalardan indik herif e5 in orta yerinde makinayı cıkardı torpidodan salladı bana..kuzu gibi gectim arabama ..

hayat böyle bisey kardesim..öyle kafa attım onu dövdüm cok iriydim anasını ağlattım..yada ben cok ufak tefeğim beni hacamat ediyolar her yerde filan yok..kahpe çok..

senin sorunun fiziğin vs değil .
    açtığın konu baslıklarını görmemek mümkün değil..bunu görüp bundan şikayet edenede okumasın kapasın demek bu işleri çözmez..bu konular bu sitede kirlilik yaratır ve bunu önlemenin yolu bakmasın kapasın değildir..
    dediğim gibi sorunun fiziğin paran pulun değil..bünyendeki kompleksin
    her insan bünyesinde belli miktarda barındırır..en etkili zehirlerden biridir.
    burası spor ve sporcular için bi site..adama nasıl kafa atarım bilmemne olmamalı?
    bu sorunlarını bence bi doktorla gider.önce kendi benliğini kazan sonra diğer istediklerini alırsın zaten..
    içinde bulunduğun durumu anlıyorum ama bi abin olarak kabul edersen şahsi tavsiyelerim bunlardır.
    yöneticilerinde dikkatine lütfen!!

virtual_sky, darkhacker ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    ya sadece ilk olayı anlattığın msjı okudum sana şu kadar diyim body box dırıbırı insanda yürek olucak bu tür işler için önce kendine güven sadece kendine güvenmen yeterli olucaktır
    karşındakinden korkmadığını hissetirmen de gerekli arada sert çık bişe diyemezler sana

darkhacker bunu beğendi.
  16. rap

rap Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    adamım bende okul zamanı zayıf ve güçsüzdüm ama kavga etmeye cesaret edemezlerdi bnle. aslnda iyi biriydim ama sert görünürdüm hatta gerektğnde ağız burun kavgada ettim hiç korkmadım zaten hemen ayırıyolar. kavga tabi her zaman kötü bişeydir ama eğer cesur göstermezsen kendini daha çok ezilirsin. Gerektğnde Bıçakda taşıdım ama hiç bir zaman çekmedm kmseye sadece bna yaklaşmalarını engelledi... ama lise hayatımda yaklaşamadılar pek. ilkokuldayken ezilirdim ben. hırslanınca lisede ne yapıp edp ezdrmicem dedm kendimi. buldğm yöntemler belki doğru değildi ama herşey rahat ve huzurlu olabilmek içindi.

darkhacker bunu beğendi.
  17. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    pashecan şimdi anladım yazdıklarını okuyunca gerçektende haklısın ama ne bileyim bir anlık üzgünlük dalgınlık ve paylaşacağım kimsenin olmamasndna ibaret..

18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    öncelikle başın sağolsun kardeş , bu arkadaş liseye gidiyor yapabileceği şeyleri söyledik...hayat herzaman farklıdır yolda biriyle tersleşirsin çeker emaneti gelir peki sen? napabilirsin bunu düşünmeden arabadan neden çıkıp hırsına yeniliyorsun? güvenin yoksa inmicen o arabadan atarda yapmıcan...telefonu açarım 30 dk sonra o arabanın etrafını sarmış oluruz...kardeş bide adamı durduk yere 8 kişi bıçaklamaz... vardır bir olay anlatmak istememişsin özeldir eyw ama biriyle dalaştıysan arkandan vuracağını düşünecen...

19. virtual_sky

virtual_sky Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    başın sağolsun, işte hayatta böyle adiler, korkaklar da oluyor, ne kadar kendini güçlü, güvende hissetsen de itin kopuğun biri geliyor ve ya senin hayatını bitiriyor, yada sana hayatı zehir ediyor...

20. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    darkhacker ben senin neden konu açtığını anlıyorum sen yaz abi ben okurum, istemeyen okumayabilir.

Sayfayı Paylaş