Güçsüzlük ve zayıflıktan bıktım...!!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve darkhacker tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    SELAMLAR..

Daha önce b.b die konu açmıştım fakat forum üyeleri sağolsunlar mantıklı yorumlar yaptılar ve beni vazeçirttiler devam ediyorum..

1.75 boyunda 56-57 kg ım yaşım 16.5 arkadaşlar ve arkadaşlaırmın arasında hırpalanıyorum bazen ve karşılık vermey korkuyorum kafama vuruyorlar savuruyorlar dalga geçiyorlar çırpı gibisin rüzgarlı havada uçucan felan diyolar bir tanesi var kalıplı 65 kg benim boyumdan az kısa hep takılıyor döverim seni felan dior ben bugüne kdr daha hiç kavga etmedim karşılık vermey korkuyorum veremiyorum hep eziliyorum bu yüzden onlar kavgacılar...bir an aklıma geliyor tayfun sen body yi bırak zaten kilo felanda alamıcaksın güçlensende çırpı kalcan yine herkez snei küçük görcek hırpalıcak sen geç boksa zayıf felan ama sağlam ol diyor içimden ses ama body yi seviyorum ikisinide bir arada yapamam..
    kavga etmekten korkuyorum dayak yerim diye rezil olurum diye hiç kavga etmediğim için bilmiyorum bugüne kdr onlar gibi yüzüme yumruk yada burnuma kafa gelmedi..
    napmam lazım arkadaşlar bana bir yol gösterir misiniz yardım eder misiniz dertleşelim ...gören herkez yorum yazsın lütfen..bench_Obench_O

kartvizit bunu beğendi.
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Boy idare eder 1.80 oLsan ideaL olucak...kilon evet az bi 15 kilo alsan herşey biticek...valla body hakkında çok bilgim olmadığı için kilo alman hakkında çok fazla bir yorum yapamıcam ama sabah 4-5 yumurta ye en az ... genelde makarna ye bodyye devam et...Boks başlıcan arkadaşlarını dövebiLcenmi sanıyorsun? sana şunu söyliyim arkadaşlarının fiziksel özelliklerini bilmiyorum ama yürek=kavga bak sana tavsiyem sana bulaşan en sinir olduğun senin boylarında veya senden az uzun birine kafa kafayken kafayı çak (anlınla adamın burnuna çok sert bir şekiLde yapış) 1 saniye geçmeden kafanı çektiğin an sağ elinle yanağına patlat bir tane eğer rakip saldıramıycak hale geldiyse ayağının diz kapağının az altında yanına sertce tekmeler at ama durmadan at onu sersemleticektir...acıma yoksa acımazlar...yanlız teke tek gir teke-iki felan girme...eğer rakibin kafadan ve yumruktan sonra sana saldıramıycak hale gelmediyse savunmaya geç ani bir şekiLde ve ardından yumruklarla onun canını yak eğer yere düşerse tekmelerinle kalkamıycak halde komaya sok...hiç okulda disiplin misiplin atarlar felan muhabbeti yapma ... çocuk seni tahrik ediyormuş? sende onu tatmin etmişsin oLay budur :D müdürede selamlar geneLde bende olaylar böyLe gerçekLeşir...

darkhacker bunu beğendi.
  3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    aynı sorun bendede var tıpkı kendimi okur gibi oldum ama şunu unutma o tüplerin kacga dedikleri şey nedir biliyor musun kollarıyla boğaz sıkma itme gibi şeyler sen azcık kızsan o halinle bile 2-3 yumruk patlatınca bak bakalım kendine gelebilecek mi sen sanıyor musun onlar kavga biliyor hepsi itme-çekmeci :) karnına 2 yumruk patlat bakalım ne olacak, bendede kick box a başlasam mı düşüncesi var ama body daha iyi geliyor bana, dediğim gibi sende dikkat etmişsindir belki o tipler kavga etmez boğuşur zayıflığı da kafana takma gittikçe o da düzelir umarım son olarak iri olan değil akıllı ve güçlü olan kazanır, birde disiplin kurulu başkanıyla arası iyi olan :)))))

darkhacker bunu beğendi.
  4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    nerdeyse 60 kg sin ve kendini çiroz biri iskelet diye anlatıyorsun yapma arkadaşım. senden 7 kg fazla kilosu olan adam illa seni dövücek diye birşey yok. kilodan daha çok güç önemli iyi bir yerde boks egitimi alırsan elbette 6 7 ay sonra dövüşmeyi bilmeyen bir çok arkadaşının canına okuyabilirsin. ama boks dışarda ki insanları pataklamak için degil salonda teknigini gücünü konuşturmak için yapılır. senin sorununa gelirsek kilo almak istiyorsun o zaman body yapman iyi olur. vucudunla barıştıgın zaman boksa başlıyabilirsin.

Azi, vücutcuu ve darkhacker bunu beğendi.
  5. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    yaşın daha genç büyümeye ve gelişmeye ideal yaştasın çağdasın. Böyle boş şeylerle kafanı takma.O yapmacık popeye zihniyetlerin saçma laflarına kulak verme. Kimseye birşey isbat etme zorunda değilsin. Senin yaşında bende aynı kiloda ve güçsüzlükteydim. Bugün arkamda öğrencilerim var ve dayanma-kuvvetli olma-kaslanma gibi programları vererek gelişmelerini sağlıyorum.

Sen ağırlık çalışmalara devam et. Aşırı zorlamakla bu işler olmaz. Acelen yok-yarışmaya girmeyeceksin. Bunun yanında bir dövüş sporuna yazılabilirsin. Hem bedenen esnek ve atılganlığı artırırsın hemde kasların dayanma gücü ve gelişmesini sağlarsın. Yerden 20 kilogramlık dambılları alıp 10 kere saydırmak marifet değil. Bunu unutmamalısın.

Şunlara dikkat et: a.) arkadaşlarının gazına gelip güç gösterisi yapmak. b.) birisiyle bilek güreşine girmek(asla yapma). c.) ben falanca spor yapıyorum diye reklam etmek.

Zaman çabuk geçer kardeşim. Bak göreceksin yaş 17-18-19 olmuş. İşte arkana bakacaksın ben nerdeydim şimdi nerdeyim. Yani 3 ay sonra ne olacağım demiyeceksin. ben gelecekte ŞÖYLE BÖYLE OLACAĞIM diyeceksin hedef koyacaksın.
    Yolun açık olsun ;-)

darkhacker bunu beğendi.
  6. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Sir_arawn işte ona o kafayı atmak korkuyorum cesaretim yok ve kafa hiç atmadımda yemedim bilmiyorum ya olmazsa ölürür beni döverken alır kolunun altı na..

"FURKAN"dostum sende benim konuların üyesi oldun valla sağol:)dediğin gibi aslında öle itme boğaz sıkma tehdit yağdırma savurma üzerinde güç denemesi yapma hep bunlaır yapıolar bunlar korkmasam dayak yicmei bilmesem yapıcamı biliyorumda..

BLACKFLASH sen ne kdr güzel konuşmuşsun öyle etkilendim:)dövüş sporuna yazılırım ama maddi durumum yok ayrıca dayanamam..ŞUNLARA DİKKAT ET DMEİŞSİN GÜÇ GÖSTERİSİ YAPMAK BUNU İLERDE BLEKİ YAPARIDM BAK:)BİLEK GÜREŞİ YAPMAK 4-5 AY SONRA YAPMAYA BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORDUM:)EN ÖNEMLİSİDE ÇOK REKLAM YAPIYORUM BEN BODY E GİDİYORUM DİE BAKIP GÜLÜOLAR BODY E GİDİOSUN HALİN BUMU DİYE SÖELEMN İYİ OLDU BUNLARI SEBEBİ NEDİR BÖLE SÖLEMENİN AÇAR MISIN BİRAz?

7. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bizde senin bu açtığın aynı konulardan bıktık desek ?

Azi bunu beğendi.
  8. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    liseli detected dyorum öncelikle ..

2. yorumu yapan kardesim icin dahada üzüldüm acıkcası..
    kafayı cak alnının ortasına filan..enteresan ..cilala parlat olayına gireydiniz olmusken bari..

tayfun kardesim bahsettiğin sorunlarının hepsi psikolojik altyapındaki özgüven eksikliğinden kaynaklanan durumlar..özgüveni tazelemenin tek yolu birilerine kafa cakmak filan değildir.ha gün gelip birini döversen yanlıs ama evet bu sende belli bi miktar özgüven yaratabilir.hayat boktan sartlar boktan lakin hepimiz hayatı fight club modunda yasamak zorunda değiliz tayfun!!

body building sporu nun en güzel faydalarından birisi psikolojik anlamda insanda özgüven sağlamasıdır.kilo alamama sorunlarını anlıyorum eminim zorlanıyosun ama bu imkansız bisey değil..gereken özeni göster ..
    antremanlarındada adam gibi antreman cıkaramıyosan seni tokatlayan elemanları hayal et en azından kendi iç dünyanda biraz hırs yap motive ol bu olayı adam gibi yaparsan %30 kadar daha sert antreman cıkarırsın inan bana..
    boya posa takılma ayakların yere daha sağlam basıcak zaman içinde..ayakların bastıkça kendinde büyüyen kuvveti ve enerjiyi hissettikçe sen kendini daha çok seveceksin..hayatta insanları dövmenin bir sürü yolları vardır dövmenin tek yolu fiziksel değildir..sen bu işi adam gibi yap sonra bahsettiğin elemanların karşısına geç emin ol suratlarındaki kıskançlığı ve hazımsızlığı gördüğünde dövmüş olmaktan daha büyük haz alacaksın..akıllı ol yeter

Azi, Zerk, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    anlaşılan bayağı dertlisin arkadaşım zayıflığa güçsüzlüğe vg iyi gelir zaten dövüşmeyi öğrenmende güzel olabilir ama başkalarına bir şeyler kanıtlamaya ihtiyacın yok okul çağındasın sporunu yap onun dışında derslerini çalış kültür seviyeni dahada yükselt ilerde mükemmel bir iş sahibi olmaya bak bence diğer konudada demiştim başkasının ne söylediğini kafana takmamaya bak ağızı olan konuşuyor ne yaparsan yap bir eksik bulur yine konuşurlar senin okulundada vardır belki serseri takımı okulun en güzel kızıyla çıkan sağa sola laf atan onlarıda boşver inan okuldan sonra bütün havaları sönecektir bizim okuldada vardı ağır abiler şimdi sokakta boş boş dolaşıyorlar yani demek istediğim geleceğini düşün hayallerini gerçekleştirmeye bak gerisi hikaye tabi bunları yaparkende sporunu aksatma

Azi ve darkhacker bunu beğendi.
  10. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada okulda fazla reklam yapmanı önermem ben lisede daha yeni yeni tanıdığım birine arkadaş gibi gördüğüm birine söyledim sağolsun kıskançlığından tüm sınıfa yaydı bende vucut olarak dik durduğumda göğüsüm dışarda kalıyor yani belli oluyor (kaslı değil :)) bu başladı herkeze diyor "şuna bak nasıl gerine gerine yürüyor illa kaslı olduğunu belli edecek" ama hiç bir zaman milletin karşına geçipte body yapıyorum dememişimdir, yani okulda fazla reklam yapma insanlar kıskandığı kişileri hep arkasından vurmaya çalışır, gerekirse yalnız takıl bak ben okulda 103 kişi varsa benle beraber, okulda 1i ile bile arkadaş değilim nedeni hiç birisi adam değil, yani hep kendini geliştir pashacan ın dediği gibi o tipleri düşün daha da hırslan ben 3 hafta önce salona yeni başladığımda 1 barfiks çekiyordum dün 3 e kadar çıkabildim ama yinede kilo 3 haftadır aynı :)

darkhacker bunu beğendi.
  11. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Yapabilceğin en iyi şey cesaretini topyayıp üzerlerine yürümek olucak.Ama tabi oda biraz zor :) Ama kendine güvenini hiçbir zaman yitirme :) Onuda Allah yarattı senide aranızda bi fark yok.. Yani onun seni ezmesine izin verme :) Laflara takılma banada laf atanlar var ama takmıyorum o kadar.. Ama anca iş vurmaya filan gelirse o zaman kimse tutamaz beni :)

Azi ve darkhacker bunu beğendi.
  12. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Ben senin yerinde olsam bu işlere değil de üniversite sınavımda ne yapacağıma kafa yorardım.Etrafındaki bu tarz boş işlerde uğraşan kişilerdenden de biran önce sıyrıl ve HAYATINI KURTAR.

Son düzenleme: 14 Ekim 2010
    Azi, darkhacker ve wolf13 bunu beğendi.
  13. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    cadocx sen neyden bıktım arkadaşım onu çözemedim?_?

14. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    açtığın konulardan bıkmış ama sanırım insan istemediği konuyu okumama hakkına sahip :)

tetik34 ve darkhacker bunu beğendi.
  15. kartvizit

kartvizit Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Gelip durduk yere kafana vuran seni döverim gibi laflar eden kişi seni çekemiyordur zaten. Sabret dicem fakat biliyorum birgün patlayacaksın ve onu komaya sokacaksın.Bana kalsa salla 2 3 sene sonra bir ona bak bir sana bak diyeceğim fakat fazlada yüz verme Allah'dan başkasına itaat etme ne zaman hattını aşar kendini çok birşey sanmaya başlar sana babanmış gibi davranıp iter kakarsa çenesinin üstüne geçir bi tane .Tam o sırada bahsettiğin şahıs yıldızlarla vakit geçirmekte olacağından seni çoktan unutmuş olacak ve ertesi gün gelip elini sıkacaktır .Herşeyden önce rahat ol zayıf insan kavgada daha avantajlıdır tek dezavantajı ağır vuramaması fakat boyun çene kulak arkası gibi yerlere ağır vurmasanda olur.Dikkat et öldürme kolay gelsin allah yardımcın olsun

darkhacker bunu beğendi.
  16. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    kartvizit öldürücem kardeş öldürücem anası babası tanıyamayacak o kdr kafaya koydum...

furkan dostum haklısın kapı roda okumasın madem beğenmior girmesinn beyefendinin dertleşme kısmında işi yok anlaşılan derdide yok buyursun girmesin benim konularıma..

17. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence Sen düzgün beslen derslerine çalış...

Haa dersen ki illa kavga edicem ama korkuyorum..O zaman kilo al sonra biraz teknik geliştir..

Ama birini öldürcek gibi değil etkisiz hale geldiğinde bırak..Kafayı burnuna cak demek bence cok sacma ölünce suc sana kalır o yorum şöyle yazdı ben ondan duydum falan dinlemezler..

Burundaki kemikler kırılıp beyne giderse görürsün kafayı burnu..

darkhacker bunu beğendi.
  18. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    bak sana şöyle söyliyim hayatımda birkez kafa yedim o andan itibaren düşüncelerimde değişme oldu...öncelikLe aga acımıcan bak bunu unutma !!! iktirip yere attığım eleman ayağa kalkıp kafa çaktı feleğim şaştı...çok artist olmayacan , ama herkes kimin ne olduğunu bilecek neyse bak şimdi hiç kafa atmadın veya yemediysen sana önerim şu kendini bir an için bir yere odakla ve anlınla oraya sertce kafa at 2-3 kere sonra arkadaşlarının yüzünü gördüğünde burunlarının tam orta yerine kemik vardır orda anlınla çok hızlı ve sert bir şekiLde kafayı çaktınmı adam bir saniye için bayılmış gibi olur burnu kanar , bundan sonrası kolay zaten orda yazmışsınki ya olmazsa ölürür beni döverken alır kolunun altına yazmışsın...başını hiç bir zaman rakibinin eline verme !!! hükmen malup gibi bir durumda olursun... ayrıca bu kafa olayını çok uzun birine atmayı deneme senin boyunda senden az uzun olabilir... hacım eleman gelcek sana bulaşcak seni sinir edicek canını yakıcak , çakıcan kafayı hocalar sorarsa kendimi savundum diceksin...Korkarak olmaz bu işler yanlız bak...o kafayı o an atmaya odaklan...geçen sene bende 9 dum elemanın biri beni sınıfta delirtti çıldırttı...çektim kravatını ver ver ağladı inceden girdi dibime ayağa bi kalktım kafayı çaktım zaten ayağa kalkamadı bidaha burnuda hayvan gibi şişti...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:20 ----------

yaw hangi kemik kırılıyor hangi kemik beyne gidiyor ne hayal kurdun bea ? burnun öndeki 2 kemiğine anlınla vereceğin darbe İNSANI ÖLDÜRMEZ BAK bunu istediğin doktora istediğin kişiye sor senin anlın demir deyiL çeLik deyiL vurduğu yeri içini geçip delecek birşey deyiL , yapacağı şey burunun önündeki 2 yatay olan kemiğe hasar vermek olucak buda burnun şişmesine , içten kanamasına vbz şeylere sebep olucak bir an için yaptığı kişinin gözleri kapanır o kadar , sonra zaten adam kıpırdıyamıycak hale gelirse eğer iLk yardım yapılır öğrenciye...burnuna tıkarlar pamuğu yollarlar hastaneye bişey olmaz 1-2 ayda geçer en geç GELİŞME DÖNEMİNDE OLAN YANİ ergenlik döneminde olan insanların yaraları çok daha hızLı geçer...

darkhacker bunu beğendi.
  19. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    valla yeri gelmişken söyleyeyim okulda durduk yere kavga iyi değildir hele de lisede, ama olurda birisi vurursa birşey yaparsa sadece sinirlen ve 5 saniye dur yapacağını düşün artık karnına mı vurursun burnuna mı o sana kalmış ama unutma yerden kalkarsa ve senden iriyse vay haline arada 5 saniye de herşeyi düşün ve BOM!

darkhacker bunu beğendi.
  20. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    emin ol senden uzunsa burnuna kafa attıgında kemikler yukarı gider ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:46 ----------

Fizik kuralları böyle ;) sen 1.60 san 1.65-1.66 adama vur kafayı alttan vurursun etki etmez eğer oturursa yukarı doğru gider mantıken...

darkhacker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş