Güçlü fakat şekilsiz göğüs kasları için yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DogukanYavuz666 tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar 1 yılı aşkın süredir vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorum özellikle hacim antremanları yapıyorum ve olabildiğince ağırlık arttırmaya çalışıyorum bir ağırlıkla düzgün bir şekilde tam set yapınca tekrar arttırıyorum, 95 kiloyum fakat vücudumda yağda var, günde 150-160 civarı protein alabiliyorum. Vücudumdan memnunum fakat sadece göğüslerimin şekli hoşuma gitmiyor oysa şu anda bench pressde son seti 125 kilo ile basıyorum, göğüs kaslarımın iç tarafı açık şekilde ve üst göğüslerimde dahil baya ileri doğru büyük bundan memnunum fakat iç ve alt tarafları eksik olduğu için fazla belirgin ve güzel gözükmüyor. Artık daha fazla kilo arttırmayıp şu anki şişkinliğini koruyarak göğüslerimi biraz daha yaygın yapmak istiyorum üst gövdemde, 125 kilo basıyorum dediğim gibi sizce hangi hareketleri yaparak göğüs kaslarımı ileri doğru değilde içe ve alta doğru şekil vererek genişletebilirim ? ( Fazla yağ yakmak istemiyorum göğsümde yağ nerdeyse hiç yok zaten. )

2. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Decline Bench Press tabikide :) Şöyle bir sihir yapabiliriz bak. Hem yüksek hem az tekrar kullanıp istediğin şeyi alabilirsin. Mesela , 15-12-6-6 bunu programın başında yap ve değişimi kolayca gör derim.

DogukanYavuz666 bunu beğendi.
  3. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bugün göğüs günüm zxaten dediğin gibi deneyim bi ama önce normal bench pressle başlıyorum tüm gücüm yerindeyken yüksek basabilmek için

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    decline dumbbell press dips öneririm 95kg ile dips yaparsan alt gögsü iyi vurursun.

5. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Aynen aynen DİPS bu sorun için tama anlamıyla bir İLAÇ. Helal olsun kardeşim iyi bir noktaya bastın.

6. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün yaptım 90 kilo basabildim. Bench press dumble fly incline press 3 er set, bitirdim antremanı

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş