Güç ve Motivasyon Kaybı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ßeast tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ßeast

ßeast Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.2 senedir çok düzenli olmamakla birlikte bu sporla ilgileniyorum.
    İlk sene daha çok evde kendi imkanlarımla çalıştım ve geçen sene 6 ay spor salonuna gittim. Bu süreçler içinde gelişim güzeldi. Ancak yazın 5 ay kadar ara vermek zorunda kaldım. Geri döneli 2 ay kadar oldu. Bench press üzerinden kıyaslarsak mayıs ayında 90 kg (bar ile toplam) bench press yaparken şu anda 70 kg de zorlanıyorum. Sanki hiç düzelemeyecekmiş gibi geliyor. Hevesim kaçtı sırf bu kayıplar yüzünden. Sadece bench presste de değil diğer hareketlerde ve bölgelerde de var bu kayıplar.
    Günde 8 saat uyurum kesinlikle.
    Kahvaltıda 5 yumurta (2 bütün 3 beyaz), bir dilim tam tahıllı ekmek, birkaç zeytin,domates, salatalık yiyorum. yarım saat sonra da bir muz ve 8 adet badem yiyerek yola çıkıyorum 15 dk da salondayım. Spor öncesi beslenmemin de iyi olduğunu düşünüyorum bu kaybın sebebi ne olabilir.
    Günün diğer ürünlerinde toplamda 500 gr tavuk göğsü, pirinç veya bulgur pilavı , haşlanmış patates vs yiyorum yatmadan 0.5 lt süt içiyorum.
    Günlük 3 lt su içerim. Genel olarak da beslenmemin iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu güç kaybı normal midir? Eski halime ne kadar sürede dönebilirim tahmini sizce?

2. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    hocam kasacak bir durum yok beslen .... kardiyonu yap... metabolizmayı hızlandır devam ettiğin sürece mesele yok

Sayfayı Paylaş