Güç Prg sonrası eski sisteme dönüş ama bir terslik var sanki

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Steve tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. Steve

Steve Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    Merhabalar ; geçtiğimiz aylardaki kilo arttıramama sorunu çözmek için Max yükleme prensibini uyguladım 4 hafta boyunca iyi sonuç aldım 6 tekrarda 85 kg 105 kg a kadar artış sağladım. Fakat geçen hafta eski düzenimdeki çalışma sistemime dönünce sanki bu güç artışı hiç olmamış gibi herşey kaldığı yerden devam ediyormuş gibi oldu. hatta bugünki göğüs antrenmanımın 8 setinin 4 ünde tam tekrar çıkaramadım sanki çok çabuk bitiyormuum gibi oldu. Beslenme düzenimde bir sorun yok 6 öğün besleniyorum ve 3. öğünden sonra salona gidiyorum hatta bugün amino ve creatin alıp gittim. Malumunuz ağırlık artışı yoksa hacimde yok. güç programında setler arası dinlenmeyi 2-3 dk tutuyordum şimdi 60-75 sn kadar sürüyor acaba nedeni bu olabilir mi?
    Şunu da belirtmek isterim sporumuz pahalı bir spor ve 2 yılım bitmek üzereyken istediklerimin tam olarak olamaması soğutmaya başladı.
    Tecrübeleriniz ışığında bir öneriniz var mı. :cry:

İlgilendiğiniz için teşekkürler.

2. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Güc calismasi yaptigin zaman iki set arasi dinlenmeyi normale göre fazla yapmalisin. Mesela 2-3 dakika yapilir. Amacin kas cikarmak degil. Bizzat kuvvete yönelmek. Kaslar yeterince dinlenmezse set arasinda, kuvvetinde artisda olmaz. öyle cok setlerle uzun calisma. prensipleri programa yaz ve bunu her iki günde calis. Birde vucudun son sinira gelmis olabilir. Vucudu biraz dinlendirmeli.

Sayfayı Paylaş