güç kaybı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alit tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alit

alit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir süredir sıkı bir rejime girdim yardımcı olarak da hardline l karnetin kullanıyorum. öncesiyle beraber 125 kilodan 90 kiloya düştüm boyum 181 cm. mayıs başı gibi 80 kiloya inip ağırlık çalışmaya başlamayı düşünüyordum. kilo verme aşamasında yanlızca kardiyo çalıştığımı unutmadan söyleyeyim.
    ancak büyük bir problem yaşıyorum bu aralar. inanılmaz bir güç kaybım var. vucudum dinç nefesimde hızımda hiçbir sorun yok ama kuvvetim yok. kapı gibi adamken şakalaşmaktan korkar oldum en basiti 100 kilo iken 3 barfiks çekebiliyorken şimdi ayaklarım yerden kesilmiyor.
    belki hatalı çalışıyorum. daha önce hiç böyle bir sorun yaşamamıştım ama o zamanlar kardiyo hiç çalışmazdım ağırlık programı kullanırdım.
    ağırlık programına başlayarak önlem alabilirim ama o kadar uzun vaktim yok psikolojim bozuldu. takviye önerinize ihtiyacım var yağ yakıcıdan başka ilaç kullanmadım şimdiye kadar, ne kullanabileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş