Güç kaybı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Vidmasz tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    4 ay once bi arkadasimla beraber calismak icin dersanenin orada bi spor salonuna basladim. 1 2 ay icinde agirliklarimda 5 10 kg artis oldu orn: onceden bench press 8 tekrar 55kg yapiyordum 70kg 6 8 tekrar yapmaya baslamistim. Ama dersaneye biraz uzak oldugu icin birakmak zorunda kaldim rahat 20dk yuruyorduk buda yoruyodu beni biraz. 3 ay gittik eski salonuma gecicektim ama biraz hastalandim 3 hafta ara verdim. Sonrasinda toparlayamadim hicbir gogus idmanimdan bisey anlamiyorum hakkini veremedigimi dusunuyorum . Bench presste 60kg 7 tekrari ikina ikina yapiyorum. Ara vermemden bu yana 1 ay gecmesine ragmen hala gucumu geri toparlayamadim. Bu sebepten oturu hizli toparlanmak icin gunluk 5gr kreatin almaya basladim oda bi ise yaramadi. Beslenmende problem vardir demeyin gunluk 200gr civari protein kilomun 4 4,5 kati karb aliyorum . Uykuya gelirsek kreatinin etkisimi bilmiyorum ama kullanmaya basladigimdan beri geceler surekli uyanmaya basladim gece 2 3 kez tuvalete gidiyorum. Psikolojik bi sorun da yasamadim . Bu arada su konudanda bahsedeyim su sorun bende uzun zamandir
    var .Her antrenmanda olmasada bazen antrenman esnasinda felaket yorgunluk hissediyorum , hareketlerden sonra nefes nefese kaliyorum . O antrenman boyunca içimde farkli bi his oluyor nefes alip verirken cigerlerimi sanki 3 5 dal sigarayi pes pese icmisim gibi hissediyorum . Sizce bunun aebebi nedir daha once yasayan oldumu

2. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    Arkadaslar ilgilenecek yokmu

3. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle uyku olduğunu düşünüyorum. Ara ara uyaniyorsun uykunun kalitesi bozulur doğal olarak. Aralıksız 8 saat uyku düzene sokar diye düşünüyorum bu işi

Nexus 4 cihazımdan gönderildi

Vidmasz bunu beğendi.
  4. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Kardiyovasküler sistemin zayıflamış, kardiyoya ağırlık ver sonra ağırlık idmanına geç.

Vidmasz bunu beğendi.
  5. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    Olabilir 11 de yattım sabah 9 gibi uyandım ama inan 5-6 kesintisiz uyamamışımdır sağa dön sola dön rüyalar gör tuvalete git doğru düzgün uyuyamadım gerçekten. Bunun için bi çözüm yolu varmıdır?
    Antrenmandan sonra 15dk tempolu koşsam yeterli olurmu?

Sayfayı Paylaş