Güç Enerji performans arttırmak için tavsiye..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve wm_hawk tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. wm_hawk

wm_hawk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 2 hafta sonra koşo barfix şınav la ilgili bir seçmeye giricem.. seçmelerde alabileceğim en iyi dereceyi yapmak istiyorum.... seçmelerden önce creatin almayı düşünüyordum ama sitedeki enerji arttırıcılar bölümünü görünce kafam karıştı... bu takviyeyi bir kereliğine kullanıcam ve gramajı en düşük performan enerji ve gücü en yüksek seviyede arttırabilen, yorgunluk hissini düşürebilen çok iyi bir ürün arıyorum.. sizce ne kullanmalıyım.... ürün tavsiyesi ve fiyatını yazarsanız sevinirim... konuyu araştırdıkça aklım karıştı acil yardımlarınızı bekliyorum....

2. Hatred

Hatred Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bu işlerden anlamam ama konuyu yanlış yere açmışsın galiba:) Pre-workout supplementin varsa seçmelerden 45 dk önce alabilirsin(no-xplode vs..) Veya temin edemiyorsan seçmelerden önce 5-7 gün boyunca yükleme yapacak şekilde ve seçme günü 45 dk önceden creatin ve 15 dk kala koyu bir nescafe klasik önerebilirim:)

Yaşını bilmiyorum ancak pre-workout supplementlerde +18 yaş ve creatinde +15 yaş sınırı var bilginize.

3. Salash

Salash Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bsn - no xplode tavsiye ederim fakat fiyat pahalı.

4. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    şahsi görüşüm bir kereliğine pahalı bir ürün alıp bunu içince heman olurum düşüncesine girmemen sana tavsiyem seçmelerden 1 buçuk saat önce sağlam bir tabak pirinç pilavı makarna vs yemen yarım saat önceside 2 bardak nescafe içmen,güç verici bir suplemente gerek yok 1 kullanım için önünde zamanda var 2 haftada düzenli çalışmalarla sıkıntı yaşamazsın

5. wm_hawk

wm_hawk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bsn - no xplode kafama yattı arkadaşlar ama nereye baktıysam internette stoklarda tükenmiş bildiğiniz bi yer var mı acaba...

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Sen gramajı en düşük alacağım diyorsun performansı en yüksek istiyorsun bsn no-xplode kafana yatmış fakat sen bu ürünü 1 ölçek alırsın ki yanlış hatırlamıyorsam min 1 ölçek max 3 ölçekti. Bsn no-xplode den de mucize bekleme bence çünkü konusuna girersen kullanıp da etkisini hissetmeyenler de var 3 ölçekde filan. Şimdi git 4 ölçek al anlamında demiyorum bunu. 2 haftan varsa 1.5 hafta git spor yap bence tabi sen bilirsin sonuçda senin kararın. Bir de bu güç verici ürünler sınav için yasak değil mi ?

7. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Efedrin doping olarak çıkmıyorsa efedrin + kafein tableti :)

8. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main
    Kafein Tableti Türkiye de eczanelerde satiliyor mu bilmiyorum ama , secmelere girmeden önce kullanabilecegin yan etkisi minimum tek Booster. Belki biraz Red Bull :D

9. wm_hawk

wm_hawk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar, acele ettim bsn aldım ve 3 ölçek almama rağmen bi etkisi olmadı... diğer seçenekleri deniycem...

10. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Efedrin + Kafein tableti kullanacaksan dikkat et. Kalp krizinden gitmeyesin. Kafein tableti de ben de mevcut :) Vivarin markasının 80 tabletlik olanlarından 4 kutu getirmiş kuzenim satmak amaçlı.

11. wm_hawk

wm_hawk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    peki fiyatı nedir hocam....?

12. triggerx

triggerx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    jack 3d al uç hehehe

13. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Prolab 200 mg. 100 tablet kafein bulunuyor mu arkadaşlar ?

Sayfayı Paylaş