Göze Sürme Çekmek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve berbes tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Sürme adamı bozarmı

Anketin kapanma tarihi 9 Ağustos 2009.
  1. Bozar

oy sayısı 20
    55,6%
  2. Bozmaz

oy sayısı 16
    44,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    evet doğuştan sürmeli gözlere sahip insanlar ,oluyor çevremde sadece bir arkadaşımda var bu özellik [erkek] gözleri aynen sürmeli gibi ama orjinalinden öyle çok da güzel duruyor...

2. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Anlaşılan toplumumuz henüz bazı şeylere hazır değil..Biraz olsun aykırı birşeyler yapmak için sanatçı falan olmak gerekiyor..Ama gariptirki herhangi bir ünlü şahsiyette rahatsızlık verici olmayan şeyler sıradan vatandaşta rahatsızlık verici görünebiliyor..Toplum olarak düşünce tarzı değişmedikten sonra herhangi aykırı birşey yapmak sanırım sorun teşkil edecek bu toplumda..
    Dövmelerim yüzünden yaz kış uzun kollu giyiyorum..neden çünkü genç olmamın yanısıra birde işadamıyım..ikisi birden olunca yani genç işadamı olunca dövme küpe uzun saç vs kabul görmüyor..Ve ben artık bu ülkenin özgürlük adına bana hiçbir artısının olmayacağı kanaatine vardım ve umudumu yitirdim...

3. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    Ben unideyken yapiodum guselde oluodu bayan ve bay arkdslrm begendiler tabi bunun yaninda elstriye kalksp yorum yapmaya kalkan adamlar oldu bende fikrini sordum mu die tersledim saclari simdi 2no yapip kirli sakala dondugumden suan kendi adima bi fikrim yok AMA kisacasi gusel oluor Sade haftasonlari yapabilirsin calismadigin gunler

berbes bunu beğendi.
  4. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    İste size sürme çekilmiş bir resmim..sizce nasıl olmuş..

5. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Dizi oyuncusu gibi olmuşsunuz. Siyah gömlekle iyi durmuş. :)

jkdo ve berbes bunu beğendi.
  6. Wolf_Kanuni

Wolf_Kanuni Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yanlış anlama bu sadece benim fikrim ama bence hiç erkeksi durmuyor.

berbes bunu beğendi.
  7. o0angel0o

o0angel0o Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güzel sanatlar
    Yer:
    istanbul
    bence sadece kız arkadaşınızla beraberken kullanın :)
    bir zamanlar erkekler küpe takmaya bile çekiniyorlardı şimdi herkesin kulağında küpe var veyahut saçlarını uzatan erkekler çok fazlaca
    eskiden garip gelen bir çok şey şimdi çok normal geliyor ee zamanla sürme olayıda çok normal olacak ama nedense ben bir bayan olarak gözünde sürmeli bi erkeği hoş karşılayamıyorum bi makyajımız vardı onuda elimizden alacaksınız yahu :D

berbes bunu beğendi.
  8. alican12

alican12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerim doğuştan sürmeli bana pek bi getirisi olmadı bi kaç kişinin beğenmesi dışında ha eğer olmasaydı kendim çeker miydim hiç sanmıyorum

berbes bunu beğendi.
  9. i-tech

i-tech Yeni Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    sürme çekip yolda yürürken 1 kişinin bile arkandan laf etme olasılığına karşın bence sürme çekmemelisin.

berbes bunu beğendi.
  10. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    valla geçtiğimiz haftasonu urfa adıyaman vs bir doğu tatili yaptım..3 gün boyunca o resimde gördüğünüz şekilde bu şehirlerde dolaştım ama batıya nazaran daha hosgörüsüz yerler olmasına rağmen bir tek laf atan olmadı..Atan olursada icabına bakarız evelallah :)
    Ama zaten bu geçici bir hevesti..Aslında çokda heves demiyim..Kız arkadaşımı kıramadım..Yoksa böyle abudik gubudik şeylerden haz almam zaten..
    Sürme sorun değilde toplumumuzun hala bazı şeyleri aşamaması beni çk şaşırttı ve üzdü..Eger erkeklik sürme ile ölçülüyorsa yanmışız biz demektir..
    Erkekliğin ne sürmeyle ne uzun saçla ne küpeyle nede bilek gücüyle alakası vardır..Erkeklik yürekte başlar yürekte biter..Bundan başka bir durum bozar bence adamı..

zumruduanka ve josef_1531 bunu beğendi.
  11. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Güzel Söylüyorsun Berbes ama toplum kurallarından bağımsız yaşamak mümkün değil thums:
    Fotoğrafını gördüm; bence güzel ama erkeksi durmamış :)

berbes bunu beğendi.
  12. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    bu tarz şeylere karşı değilim toplumun ne düşüneceğide açıkcası pek umurumda olmaz ..

hatta zamanında küpe takmış,saçlarını da uzatmış,yakında dövme yaptırmayı da planlayan birisi olarak;bu sürme olayını erkeklere pek yakıştıramıyorum bana biraz itici geliyor ama tabiki bu benim kişisel fikrim...

bana göre böyle bir şeye ihtiyacınız yok,sanırım siz de vazgeçmişsiniz zaten bu hevesinizden..

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
    berbes bunu beğendi.
  13. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Zaten ihtiyacım olduğundan yapmıyorum heveslide değilim..Sadece ısrar üzerine yaptım..Dediğim gibi sorun sürme falan değil..Sorun artık sürme olayından çıkıp toplumun bakış açısına geldi..benim hazmedemediğim taraf bu..

slymnasye bunu beğendi.
  14. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    nişantaşında falan gezsen kızlar hoşlanır ama bizim semtde gezerken başın belaya girer mekandan mekana deişir yani:)

berbes ve Setenay bunu beğendi.
  15. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yok zaten kızların hoşlanıp hoşlanmaması çokta umrumda değil..Ben bunu kızlar hoşlansın diyede yapmadım rica üzerine yaptım..Açıkcası kızlar hoşlansın diye fiziksel bazı değişiklikler yappma taraftrarı olan bir adam değilim..Neysek oyuz..

Setenay bunu beğendi.
  16. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Türklerin sürme yada sürmeyi kabul etmek için herhangi bir gereksinimi yoktur.

17. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Türklerin sürme ya da sürmeyi kabul etmemek içinde bir gereksinimi yoktur o halde...

berbes bunu beğendi.
  18. onurtos

onurtos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    askerlik tamamsa ben yaptir derim :)

19. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yaş 35 askerlikmi kalır bu saate...Ama zaten vazgeçtim..yani o resimde sürmeli veya sürmesiz çokda bir görüntü farkı olacağını sanmıyorum zaten..

20. cicibey

cicibey Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle benden büyük olduğun için abi diye hitap etmek istiyorum. bizim insanlarımız çok değişik bi millet herkes birbirinin ağzına bakıo eğer biri beğenirse diğeri içinde beğenilmiş demektir demek istiyorum ki abi bence takma kafana insanlar nasıl karşılayacak nasıl bir izlenim veririm çevremdeki insanlara diye sonuçta bu senin hayatın sana verilmiş eğer bir iş adamıysan çevrendekinin eleştirileriyle mi geldin bu günlerre bende günlük hayatımda hep sürme çekerim hiç sürmesiz dışarı çıkmam iyi karşılayanda da var kötü karşılayanda ama dediğim gibi hiç takmıorum ve zaman geçtikçe bunu insalar kabul edio ve sana saygı duyuyolar onlardan farklı olduğunu kabul ediolar. bence sana da müthiş yakışmış bence sür abicim:)

berbes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş