Göze Sürme Çekmek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve berbes tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Sürme adamı bozarmı

Anketin kapanma tarihi 9 Ağustos 2009.
  1. Bozar

oy sayısı 20
    55,6%
  2. Bozmaz

oy sayısı 16
    44,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi arkadaşlar geçen gün kız arkadaşımla evde otururken tutturdu senin gözüne sürme çekecem diye..Bende haz almam böyle abudik gubudik işlerden..Çok ısrar edince nasılsa evdeyiz dedim hadi yap bakalım..10 dakika falan uğraştı gözün altına değilde tam içine sürmeyi çekti..Sonrada git aynaya bak dedi..Bir baktım acaip değişik birşey olmuş..Göz hatları falan değişmiş müthiş değişik bir hava vermiş..Çaktırmadım ama benimde baya bir hoşuma gitti..Kız zaten hasta oldu ikide bir gözümün içine bakıp ya süpersin falan oldu..
    Bu seferde tutturdu gidelim kalıcı makyaj olarak yaptıralım devamlı böyle olsun dedi..
    Bu konuda acaip kararsızım..Normalde zamanında küpe taktım saç uzattım yani böyle şeylere takılmam ama sürme olayına gelince çok kararsızım..Evet çok yakıştı ama bizim toplumda nasıl değerlendirilir bunu bilmiyorum..Gerçi doğuştan sürmeli veya sonradan yaptırmış insanlar var ama genelde sanatçı çevresinden..
    Evet sizce sürme adamı bozarmı ?

Son düzenleme: 10 Temmuz 2009
  2. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    2 örnek

Yukarda iki örnek var..aslında çoğaltılabilir ama nette ilk gördüklerim bunlar

3. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    bence bozmaz,ama kalıcı yaptırma...doğuştada vardı bildiğim sürme olayı,nasıl mutlu hissedersen ona göre takıl...

Setenay ve berbes bunu beğendi.
  4. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    bende özellikle konsere gitmeden önce sürerim değişik ve güzel oluyo birde benim gözler mavi olduğundan çok daha yakıştırıyorum kendime ama bencede kalıcı yaptırma sonradan sıkılabilirsin...

berbes bunu beğendi.
  5. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    sen kalemlemi çekiyorsun..kalemle çekince akma oluyor bir süre sonra sanırım..Bunun için özel bir kalem vs varmı

6. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    sürme badem yağı ve başaklardan oluşan bir boya güneş ışınlarından ışığı emerek gözü korusun diye sürülürdü ayrıca gözde mikroplanmayada engel diye biliyorum kullanımı sünnettir peygamber efendimiz(s.a.v) de kullanmıştır ama göz boyası olarak kullanımı değil tabi internette araştırın bence.

Setenay ve zigbog bunu beğendi.
  7. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Kalıcı yaptırdığınızda, eğer kesinlikle çıkarma yolu yoksa yaptırmanızı tavsiye etmem. Aklınıza estirdiğinizde yapmak daha mantıklı gibi geldi bana. Toplumda nasıl değerlendirileceğini de sormuşsunuz sanırım. Karışık bir toplum olduğumuzdan dolayı, her türlü tepki de gelecektir kanaatimce. :)

berbes bunu beğendi.
  8. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    zevk meselesidir. Beni bozar, ama bazı arkadaşlar kaşlarına bile şekil verdiriyor onları bozmuyo. Ben sir yaptırırm vücuduma bazılarınıda bu bozar. Kim ne düşünür dersen herşeyi zehir edersin kendine. Bi laf var da buraya uymaz şimdi :D bizim arkadaşsın sözüydü (ingilizce). Hoşuna gittiyse kalıcı olmayandan yap, baktın rahatsız etmiyo kalıcı yaptırırsın.

berbes bunu beğendi.
  9. muzduzgit

muzduzgit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızların erkekler üzerindeki fantezilerinden biri de onlara makyaj yapmak anladığım kadarıyla. Kızlar özellikle karayip korsanlarından sonra çekebildikleri erkeklere sürme çeker olmuşlar ;) Hevesdir geçer. Sahneye çıkan rockçı değilsen gerek de yoktur.

berbes bunu beğendi.
  10. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    kendini nasıl mutlu hissediyosan öyle yaşa, etraf ne der diye düşünerek ömür geçmez. tabi insanın beğenileri, fikirleri sürekli değişiyo o yüzden sonradan pişman olacağın birşeyde yapma bence.

ha ben sürme sürmem, küpe takmam hatta şekillendirici bile kullanmıyorum çoğu zaman sürersemde mat tercih ediyorum. bana göre erkek biraz dağınık görünmeli

berbes bunu beğendi.
  11. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    evet kalemle çekiyorum.Özel göz kalemleri var ucu biraz kalın ve yumuşak onunla çekiyorum.Yanlız sormadan almayın bazıları bayanlar için kendinden simli vs... oluyo benim başıma birkere geldi ;gittim bi kozmetikçiden siyah göz kalemi istedim.Kalemi aldım 2 gün sonra şebnem ferah konseri vardı çantaya attım eskişehire gittim bir sürdüm "bu ne!" dedim meğer kendinden simliymiş fena oldu çıkartmaya çalıştıkça sim heryerime bulaştı çok kötü olmuştu,bunada dikkat edin...

berbes bunu beğendi.
  12. ecey

ecey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Atina
    adamına göre değişir bu sorunun cevabı :)

13. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence bir erkeğin daha çekici görünmesi için güzel bir yöntem ama tabii ten rengine ve göz rengine uyumlu olmalı kanımca :)

Ben genellikle koyu göz rengine sahip esmer erkeklere çok yakıştırıyorum :p

Bulgarian ve berbes bunu beğendi.
  14. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    mavi göze gitmez diyosunuz yani;

15. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    anketin sonuçlarına bakıyorumda nerdeyse yarı yarıya..bu durumda sürme çekip yolda yürürken insan kendini güvende hissetmez :)

16. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Üni'de tiyatro topluluğundayım çok kez sahneye çıktım, sahnede mimiklerimizin belli olması için kalem çekiyoruz ve ertesi güne temizliyoruz fakat benim de hoşuma gidiyor baya. Bir de gözlerim renkli olduğu için iyice belli ediyor rengini ve ummadığım kadar yakışıyordu. Ama okula giderken falan iyice temizliyordum sonuçta görüntüde büyük bir değişiklik yaratıyor ve her gören bir yorum yapar, çok fazla dikkat çekiyor çünkü normalde. Bir de makyaj havası verdiği için pek yanaşamadım şahsen...

17. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet, ben yakıştırmıyorum; erkeksi durmuyor bence :)

18. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Barışı bozmaz. Alayını bozar. :D

19. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bencede yapma ben sevmiyorum fakat saygı duyuyorum karşıda degilim fakat bu şekilde düşünmüyo insanlar malesef

20. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Bazıları doğuştan mı sürmeli oluyor gözleri. Mesela rahmetli Barış Akarsu gözlerine sürme çekiyormuydu yoksa kendiliğinden mi öyleydi

Sayfayı Paylaş