göz ve morluk

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve msenel tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. msenel

msenel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Tarsus
    Arkadaşlar merhaba;

Göz altı morluklarından kurtulmak için neler yapabiliriz? İnternette yer alan benzer makaleler haricinde, bilgisi olan arkadaşlar, paylaşırsanız sevinirim; teşekkürler...

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    vitamin eksikliginin duzensiz uykunun ve dengesiz beslenmenin gostergesi diye biliyorum, en azindan bendeki etkileri bunlar

3. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    905
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    cannabis'in dedigi gibi, düzensiz uyku.. göz alti morluklar az uyumaktan oldugu gibi asiri uykudan da kaynaklanabilir.. bende fazla uyuyunca olusuyor mesela..

belki biraz pahalidir ve türkiyede olup olmadigini bilmiyorum ama Biotherm'in gözalti kremleri var... bende olusmaya basladigi zaman sürüyorum ve etkisini cabuk gösteriyor...

bu arada biothermin bir kac tane göz alti kremi var..etkin madde miktarlari farkli heralde..tam bilmiyorum.

4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    arkadasim ben doktor degilim ama gozalti morlugunun bobrekden sorunu olan bir arkadasda var.tabiki sen

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bi de morluk renk olarak genetik olabilir, butun hindistan nufusunun sagliksiz oldugunu soyleyemeyiz :D

Sayfayı Paylaş