Görkem Gürsoy (Profesyonel)

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve hsd tarafından 10 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    ben de tebriklerimi sunayım...

sevgi , saygı , hayranlık dolu tebriklerimi ben de sunayım...

2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Evet tam emin olmadığımı sölemiştim zaten.Çünkü girdiği ilk sene kaçırmış birinciliği.Bidahaki seneye fazla hırs yapmış tam bir sene diet yaparak girmiş yarışmaya.Ama neler çekmiş.Çok zor olmuş bir sene diet yapmak.
    Görkem Abiye başarılar diliyorum.İnş Mr.olimpia yarışmasında da görebiliriz seni umuyorum bunu da başarırsın.Türk gücünü bütün dünyaya gösterirsiin.Bu arada Fiziksel özelliklerini öğrenebilirmiyim?yaş-boy-kilo belki verirsen ölçüler...Tebrik ediyorum umarım istediğin bütün hedeflere ulaşırsın...

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    GÖRKEM GÜRSOY seni aramızda görmek büyük onur ve sana spor hayatında başarılar diliyorum tekrar bodyforutr ekibi adına son derece mütevazi bir insansın ve seni şahsende tanımak benim için büyük onur buraya yazacak olman bizi mutlu etti myostationun dediklerine katılıyorum oda sağlamdır ;) ve gerçekten senin mrolimiada göreceğime inanıyorum yürekten de destekliyorum ekipcede destekleyeceğiz seni sponsor konusuna gelince malesef bu spor çok masraflı evet ve yurt dışında 15 veya 20 dolar olan ürünler burada 100 ytlden başlıyor ALLAH yardımcın olsun senin buradada oradada iyi yerlere geleceğine inanıyoruz zaten burada yeteri kadar ödül aldın ayrıca son resimleri(bana özel verdiğin pozlarıda)ekleyeceğim almanyada katıldığın yarışma resimlerinide teşekkürler tekrar

4. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Görkem sana baş koyduğun bu yolda nice başarılar diliyorum.

Ayrıca söylemeden de geçemeyeğim ben seni ciddi şekilde Dorian Yates'e benzetiyorum.

5. yamanefe

yamanefe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine teknikeri
    Yer:
    istanbul
    öncelikle herkese selam görkem bence türkiyedeki en iyi vücutcu kendisini gerçekten tebrik ediyorum.kendisini bu hafta tanıdım ve tanımaktanda onur duydum.bence resimde göründüğünden çok daha iyi.ilk defa profoyonel bir vücutcuyla beraber aynı salonda çalıştık bu yüzden görkem hocamıza çok teşekkür edrim.bu haftaki yarışmada da ona başarılar diliyorum ve son olarak beni görkem hocayla tanıştıran hsd yede teşekkür ediyorum.

6. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    GÖRKEM GÜRSOY

Kesinlikle Tr'deki sporcular arasında en beğendiğim ve baktıkça hayran kaldığım tek insan.Bu spora kendini adadığı ve Vatan ve Milleti uğruna birçok zorlukları aşarak tamamen kendi iradesiyle mücadeleye çıkmış bir vücutçumuz, bu yüzden seni beğenirim ve hayranlıkla izlerim.Bence müthişsin bu irade ve sana olan sonsuz güvencemizle gücüne güç katarak önündeki bütün engelleri aşacağından adımız gibi eminiz.Ama Üstad kendine çok dikkat et Motor ve Hız tutkun varmış, yalnız değilsin ve çevrende seni seven ve sana önem veren insanlar var o yüzden hız yaparken biraz dikkat. Foruma yazdığın ve bizleri onurlandırdığın için gerçekten çok teşekkür ederim.Gerçekten çok mütevazi bir insansın, bu kadar yoğun temponda bile '' Kafanıza takılan sorularınız olursa msj atın '' demişsin. İşte sen busun bu yüzden en büyüksün, Maalesef yarışmaya gelemeyeceğim ama bu ay içinde seninle tanışmaya muhakkak geleceğim. ( Hsd duydun değilmi dostum organizasyonu ona göre ayarlarız değil mi ? :D ) Yazılarının devam edeceğini ve bizleri ihmal etmeyeceğinden eminim. Kendine çok dikkat et önündeki yolun her düzlüğünde ve her virajında her zaman senin yanındayız. Başarılarının bir ömür boyu devam etmesi dileklerimle

Saygılar.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    seni bu forum da görmek bizi cok mutlu etti.aramiza hosgeldin.haftasonu yarismaya gelebilirsem(insallah) tüm tezahuratlar sana :)

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Re: GÖRKEM GÜRSOY

gel elbette tanıştırırım seni çok mütevazidir kapısı herkese açık bizimde öyle seve seve

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hosgeldin Görkem. Senide aramizda görmek bizleri mutlu etti. Umarim bilgilerini paylasirsin eminimki forumda senin bilgilerinden faydalanmak isteyen bir cok üye vardir.

Basarilar dilerim.

10. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Yarışmalarda başarılar dilerim. Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yok ;) Yorumlara açık olmanda çok güzel. Siteye sadece olumlu katkı yapacağına inanıyorum. Diğer üyelerede yarım etmek istemen çok hoş. Şimdiden kolay gelsin.

11. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    görkemin yeni formunu görmenizi isterim sitesinden bakın

12. jak

jak Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    torna
    Yer:
    diyarbakır/siirt
    evet

sanakatılıyorum gercekten güzel ha buarada büyük bir hayal kırıklıgı 1. harline kılasık iptal oldu

13. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    Yarışmada favorim sensin.Şimdiden başarılar.Zaten rakiplerine göre en iyi durumda olanda sensin.

14. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    forumumuza hoşgeldiniz..yarışmada başarılar diliyorum...

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Re: evet

nasil iptal oldu anlayamadim :?:

16. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ewet sayın federasyon başkanımızın şikayeti sonucu şimdilik yarışma yapılamacak gibi gözüküyor.

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet arkadaslar federasyon baskani gsgm ye dilekce göndermis onlarda yarismayi iptal etmisler...

18. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Hiç hoş olmamış aylardır hazırlanan arkadaşlar var.Zaten vücutta su kalmamış yağ kalmamış sinir içinde hepsi.Bence yarışmayı iptal edenlerin kulağı çın çın çınlıyordur.Gerekçeyi bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatsınlar çok sevinirim.

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  20. timu87cin

timu87cin Guest

Helal olsun Görkem Gürsoy, süper vücut.. Senin gibi olabilmek isterim, mütevazı kişiler sende çalış beslen olursun derler ama önemli olanda bu zaten; emek verip çalışmak düzenli beslenmek. İşte bunu yapabilmek çok zor.. Spor yapmayanların dediği gibi onun gibi bende yapsam bende olurdum demekle de olmuyor, önemli olan onun çektiği zorluğun altından kalkmak.

Kolay gelsin diyorum ve başarılar diliyorum, çok büyük emek tebrikler...

Sayfayı Paylaş