Görkem Gürsoy (Profesyonel)

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve hsd tarafından 10 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Anket İçin Türkiye'de Yaşayan Vücutçular

GÖRKEM GÜRSOY

ÖDÜLLER
    ---------------
    1999 yılı Gençler Türkiye üçüncüsü +80kg.
    2000 yılı Gençler Türkiye Şampiyonu -80kg.
    2000 yılı Gençler Dünya dokuzuncusu -80kg.
    2001 yılı Gençler Türkiye Şampiyonu -80kg.
    2001 yılı Gençler Türkiye Şampiyonu +80kg
    2001 yılıGençler Dünya altıncısı -80kg.
    2001 yılı Gençler Balkan 2.liği -80kg
    2002 yılı Gençler Türkiye Şampiyonu +80kg
    2003 yılı Gençler Türkiye Şampiyonu +80kg.
    2003 yılı Büyük Erkekler Türkiye Şampiyonluğu +85kg.
    2003 yılı Gençler Balkan Şampiyonluğu +80kg.
    2004 yılı Büyük Erkekler Türkiye ikincisi +95kg
    2005 yılı BodyXtreme Invitational 8.si

RESİMLER
    ----------------

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    GÖRKEM GÜRSOY kendisi tr de yaşayan ve bu zor şartlarda kendisini yetiştirmiş ender vücutcularımızdandır.şimdilik resimlerini koyuyoruz ancak yakın zamanda bir anket düzenleyeceğiz tr de yaşayan eniyi vücutcuları seçmek için kendisi benim favorimdir :) ve 8 nisan c.tesi yapılacak 08/04/2006 tüyap fuar merkezinde yapılacak yarışmada yer alacak gelmenizi ve desteklemenizi istiyoruz reimler yoruma açıktır daha sora kendiside yazacak yurt dışında ülkemizi temsil etmiştir bu resimlerinide ekleyeceğim ve ödülleri kupaları madalyalarınıda halen trde yaşıyor motor sevdalısı bildiğim kadarıyla 1 motor pert etti :) hız tutkunu göztepede kendine ait spor salonunun işletmeciliğini yapmakta yarışma gününe ait resimler ve videolarda gelecek

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    diğer resimler tamamlanınca konu başka bri başlığa taşınacak

4. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım gercekten harika bir vücüt bir sey sorucam ilaç kullanmadan benim vücütümda böyle olurmu suana kadar 6 ay oldu gideli ve kollarım 37 cm oldu göğsüm 110 omuzlarım 122

benim boyum 1.80
    kilo 77

5. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Valla hsd güzel paylaşım.Eywallah
    bende arkadaşın resimlerini koyayım

6. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bende birşey sormak istiyorum bu görkem arkadasımız kaç aydır bu sporu yapıyor :lol:

7. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    çalış çalış olur kesinlikle allahtan ümit kesilmez.Arkadaşım bu sorunun yeri bu başlık altı mı olmalı?Biraz düşünün lütfen beyler ve bayanlar...Görkem Gürsoy bu ismi kazımıştım aklıma daha önceden zaten.Gerçekten çok simetrik ve estetik.Başarılar diliyorum yarışmada kendisine.Bide hsd ricam olucak senden ankete Serkan Aktaş'ı da ekleyebilirmisin?Aynı salondayız Serkan Abiyle.2000 İFBB Amatör Vücutçular Dünya Şampiyonuydu sanırım, tarih ve ünvan yanlış olabilir.Doğrusunu bilenler düzeltsinler...

8. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    soner cevap

soner ilaç kullanmaktan kastın kür mü? yok kür değil protein karbonhidrat vs diyosan sana söyliyeyim
    protein karbonhidrat gibi ilaçlarla böyle bir vücut yapmak koca bir denize kürek kürek kum atarak denizi doldurmak gibi
    olur yani bizim mamalarla(karbonhidrat protein creatin vs) böyle bir vücut olmaz
    ha ilaçtan kastın kür ise onunla da böyle vücut yapmak çok ama çok zor çünkü gerçekten senelerini harcamak, paralarını harcamak, sosyal faliyetlerini sıfırlamak hatta yeri geldiğinde kendindende ödün
    vererek hayatından 5-10 sene çalmak gerekir çok olumsuz konuşuyorum değilmi ??
    ama düşünsene eğer böyle vücut yapmak sandığın kadar kolay olsaydı herkez coleman olurdu onun için görkem abi gibiler
    gerçekten çok büyük zorluklarla bu vücudu yapmışlar ve elleri öpülecek insalar doğrusu ben kendisini gönülden tebrik ediyorum
    soner senin içinde diyeceğim yazdıklarına göre genetiğin gayet iyi 6 ayda 37 cm kola ulaşmışsın tebrik ederim böyle devam et bir süre sonra vücudun gayet iyi bir hale gelecek ve öyle kalacak o zaman sende dediklerimi daha iyi anlayacaksın

9. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    görkem gerçekten güzel vücut yapmı$..bizim kocaelide buralardada Mahmut var..Bundan cok daha güzel bi vücudu var..Ama olay parada bitiyor..Ne kadar cok para o kadar cok groft:)))..Ayrıca bizim salonda 10 yıldır body yapan bi abimiz yani salonun sahibi var hiç kür yapmamasına rağmen inanılmaz bir vücut var 50 cm kol süper..Yani olmaz diede bişi yok

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sana gerçekten teşekkür ederim çünkü okuyarak ve inceleyerek resimlere bakan sadece sensin ya bu resimleri ben ekledim ve size yorum yapın dedim bu adam tr yi yurt dışında temsil etmiş ömerde bana mahmut abiden bahsediyor ömerim oldumu şimdi bu edobey dalgaya vurmuş,sonerde ne sandı acaba bu soruya görkem gürsoy cevap verecekmi evet aslında mütevazi biri verir ancak bu sorunun yeri burası değil adrenalinshot sende resimleri ekle lütfen bekliyorunm daha sora oylama yapalım ancak tr de yaşıyan prof vücutcular serkan aktaş veya görkem gürsoy gibi teşekkürler

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    görkem simetri ve adele tipin cok elverişli inanıyorumki bizi en iyi şekilde temsil edeceksin sevgi ve saygılar

12. canpolat

canpolat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    nakliye
    Yer:
    hatay
    selam arkadaşlar

söylemeden geçemedim abi kanatlar harika ya...

13. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel

gøgus karin bel super hsd arkadasa selam søyle ;)

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bana sanki oblikleri kalin gibi geldi 8)

15. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kaç yaşında başladın bu spora?

16. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    teşekkür ederim hsd...Resimleri geçen gün salona getirmiş ama bilgisayarda yok bide internet ortamından bulmaya çalışayım bir toplayabilirsem koyarım elbette.Adam akıllı dijital fotoğraf makinası olsa yenilerini çekerdim ama yokki.Şu anda bulk halde zaten.Ama araştırcam netten bulduğum toparladığım zaman koyarım...

17. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    Görkemin senelerce cektigini bir allah bilir bide kendisi bende gördüm
    yani bu kalitede ki bir adeleyi gelistirmek ve devamlı mutive olmak gercekten zor bunu bilin yani bu adam hem genetik olarak hemde verdigi emek acısından gercekten tam bir Profesionel !!!! ve sunu söylim su an ki sporculardan bu yasta bile cok iyi cünkü bu adamın her yeri gelismis ( kalf) ve her yeri kuru her yeri . bakın öbür sporculara her yerleri kuru degil ve tam gelisim saglayamamıslar . oblik leride de bence kalın degil siz sıcaken ve yarısmadan bir 2 gün önce görün bir kelime yanlız
    UNBELİVİBLE
    basarılarının devamını dilerim en icten saygılarımla ne mutlu bizim de türkiyede bmyle bir vucucumuz var ve yazıklar olsun bir sponsoru ( DOGRU DÜRÜST ) YOK
    AMA OLİMPİAYA GİDERKEN COK KİSİ PİSMAN OLCAK !'!!!!!!
    SAYGILAR

18. XtremePump

XtremePump Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avrupa
    abi cok iyi görünüyor spor (bb) hayatin da basarilar dilerim

saygilar...

19. GÖRKEM GÜRSOY

GÖRKEM GÜRSOY Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPOR SALONU
    Yer:
    ist
    MERHABA ARKADAŞLAR HERKESE SELAM VE SEVGİLER YARIŞA SAYILI GÜNLER KALDI BİR ÇOK ZORLUKLA KARŞILAŞTIM AMA YİNE BU YARIŞA GİRMEM GEREKTİĞİNİ VE YURTDAŞLARIMIN BU YARIŞTA BENİ İZLEMESİ VE DESTEKLEMESİ YURT DIŞINDAKİ YARIŞMALARDAN DAHA ÇOK HEYECAN VERİCEK BU OLAYDAN GURUR VE ONUR DUYUYORUM .

HERKEZ YORUM YAPABİLİR İYİ VEYA KÖTÜ BUDA BENİ ÇOK SEWİNDİRİR BENİM İŞİM BUNDAN SONRA BAŞLIYOR TÜRKİYE DEKİ TÜM YARIŞMALARDA VARIM ALLAH KISMET EDERSE .

FORUMA BİRAZ GEÇ İŞTİRAK ETTİM KUSURABAKMAYIN BUNDAN SONRA BURADADA YAZICAM .
    ÖZEL MESAJLARADA CEWAP VERIRIM KAFANIZA TAKILAN SORULARINIZ OLURSA MSJ ATIN .
    SEVGİLERİMLE

AnkTıp92 bunu beğendi.
  20. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    adrenalinshot kardeşim Serkan Aktaş 1999 IFBB dünya şampiyonu onun kendine ait sitesi var fakat şuanda kullanımda değil yakında herhalde

Görkem gürsoy tebrik ederim güzel bir vücut yapmışsın.İlerleme kaydedeceğinden hiç şüphemiz yok

Sayfayı Paylaş