Göreceli vücut geliştirme için

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dogukaner tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dogukaner

Dogukaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar forumu arastırdım antreman programları var fakat göreceli vücut geliştirmek isteyen arkadaslardamı aynı programları kullanıyor veya bana göreceli vücut geliştirme için bir program verirmisiniz suanda 2 haftadır gidiyorum ve güçlendirme antremanı sanırım ,onu bitirdim program arıyorum.Şuanda vücudumdan memnunum aslında vermem geren kilom var azda olsa.Vücudumu şekillendirmek istiyorum kısacası

Boy: 181
    Kilo:74

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Salondaki hocan san agereken programı verecektir.Göreceli olarak.

3. Dogukaner

Dogukaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yurt dışında yaşıyorum salonum güzel olmasına ragmen hocaların bilgisine kesinlikle güvenmiyorum bu yüzden sizden bi program istiyorum cevabınız için teşekkürler

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ben yerınde olsam trde kendıne hoca dıyen ama gögus ıcın omuz calıstıran hareketı adama veren cok hoca gördum. hocan porgramını cıkartsın ıstersen burdan paylas. tecrubelı ve antrenman bılgısı olan arkadaslar eksıklerı duzeltırler.

5. Dogukaner

Dogukaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sorunda programda işte spor salonunu gayet iyi yapmıslar fakat hocanın dünyadan haberi yok adama program ver diyorum bana gerek yok diyor benim aklımda diyor her gittigimde kafasına göre bişeyler yaptırıyor hani belli bi sırası bişeyi yok bugun gittim en sonunda dedim sen ne yapyıorsun hani ne zaman program vericeksin adamın cevabı şu oldu:''burda zaten her alet herşey var ihtiyacın olan yere çalış'' ihtiyacım olan yere çalışıyım tamamda benim ne kadar bilgim var yani bu spor hakkında siz bir program çıkartırsanız çok sevinirim

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş